gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Münih Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı denilince akla şüphesiz ilk yerler Kultfabrik ve Maximilianstrasse bölgeleri gelir. Bu bölgelerde gece hayatı  barlar, gece kulüpleri, dans kulübü, Bira bahçeleri ve publarda geçer. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder.

Göz at ;

 1. Almanya Gezilecek Yerler
 2. Almanya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Almanya Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 4. Almanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 5. Almanya Nerede?
 6. Almanya’da ki En Güzel 11 Otel
 7. Almanya Hakkında Çok Eğlenceli / İlginç Bilgiler
 8. Berlin Gezilecek Yerler
 9. Berlin Gece Hayatı
 10. Berlin Otelleri ve Berlin Otel Fiyatları
 11. Berlin Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 12. Avrupa Merkez Bankası Nerede, Nasıl Gidilir?
 13. Münih Gezilecek Yerler
 14. Münih Gece Hayatı
 15. Münih Viyana Arası 8 Günlük Örnek Gezi Planı

Münih kenti Berlin ve Hamburg kentinden sonra Almanya’nın en büyük 3. şehridir. Münih kenti daha çok öğrenci kenti olarak bilinmektedir. Çünkü Almanya’nın en büyük iki üniversitesi burada bulunmaktadır. Bunun dışında şehirde toplam 10 üniversite bulunur. Bu kadar üniversite bulunması kentin öğrenci nüfusu baya kalabalık olduğunu söyleyebiliriz.

Öğrenci kenti olan bir yerin elbette gece hayatı da parlak ve hareketli olmaktadır. Özellikle Münih denilince akla bira gelmektedir. Çünkü burada bira bahçeleri bulunur.  Bu kentte kötü bira bulmazsınız. Biraz daha iyi bira bulursunuz. Şehirde gece hayatı için çok sayıda mekan bulunmaktadır. Öğrenci şehri olduğundan dolayı burada bulunan gece mekanların fiyatları da gayet makuldür. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

MÜNİH GECE HAYATI

P1

Münih’te bulunan en elit mekan diyebiliriz. Burada fiyatlar baya tuzludur.  Buraya genelde şehrin en elit kesimi takılır. Buraya giderseniz dünyaca ünlü bir futbolcu ya da bir sanatçı görebilirsiniz. Bu mekan tüm hafta açık olup harika DJ performansları ve canlı müziklerle gecenize renk katacaktır. Rezervasyon yapmasanız sizi içeri almazlar. Birde girişte kıyafetlerinizi kontrol ederler. Yani her şeklinizle elit olduğunuzu kanıtlamalısınız.

Adres: Prinzregentenstraße 1, 80538 München, Almanya

Telefon: +49 89 2111140

Pacha

Münih’te bulunan nezih mekanlarından biridir. Mekanda harika partiler verilmektedir. Bu mekanda geceler daha uzun sürmektedir. Başarılı DJ performansları ve canlı müziklerle geceniz hareketlenecektir. Buraya geldiğinize pişman olmasınız. Eğlence arayanların merkezidir.

Adres: Maximilianspl. 5, 80333 München, Almanya

Telefon: +49 89 309050850

089 Bar & Lounge

Şehrin en lüks ve popüler caddesi olan  Maximilan Caddesi  üzerinde bulunur. Bu mekan birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Başarılı DJ performansları ve canlı müziklerle burada hayat bulacaksınız. Lüks gece hayatı sevenler için vazgeçilmez bir mekandır.

Adres: Maximilianspl. 5, 80333 München, Almanya

Telefon: +49 175 5989989

Neuraum

Münih’te bulunan harika bir mekandır. Bu mekanı ziyaret etmek isteyenler bir daha ziyaret edeceklerdir. Münih gece hayatı bu mekanda yaşanılır. Fakat içeri girerken kapıda bekleyen tipinizi beğenmese sizi içeri almaz. Buraya gelirken özenli giyinmelisiniz. Geceniz uzun olsun istiyorsanız bu mekan tam size göre bir yer…

Adres: Arnulfstraße 17, 80335 München, Almanya
Telefon: +49 89 381538999

Kultfabrik Clup

Şehrin  Ostbahnhof bölgesinde bulunur. Bu mekanda harika bir gece yaşayabilirsiniz. Burada eğlence daha ucuza gelmektedir. Az para ile çok eğlenebilirsiniz. Ayrıca burada ücret karşılığında çalışan kadınlarda bulunur.

Adres: Grafinger Str. 681671 Münih, Bavaria, Almanya
Telefon: +49 89 49002928

Hirschgarten

Şehirde bulunan bir bira bahçesidir. Ailenizle birlikte gelip bu bahçede uzanıp harika biraları tadabilirsiniz. Gün içinde gelebileceğiniz gibi gece de bu mekana takılabilirsiniz. Burada Bira yapımı yerinde görüp tadabilirsiniz. En bira nasıl yapıldığını gözlerinizle göreceksiniz. Huzurlu ve güzel bir pazar günü sevdiklerinizle buraya neden gitmeyeseniz ki

Adres: Hirschgarten 1, 80639 München, Almanya
Telefon: +49 89 17999119
Ayrıca kentte bulunan  Gärtnerplatz, Maximillianplatz,Kultfabrik ve  Sonnenstrasse bölgelerine gitmelisiniz. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda harika geceler yaşayabilirsiniz.