gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Münih Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı denilince akla şüphesiz ilk yerler Kultfabrik ve Maximilianstrasse bölgeleri gelir. Bu bölgelerde gece hayatı  barlar, gece kulüpleri, dans kulübü, Bira bahçeleri ve publarda geçer. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder.

Göz at ;

 1. Almanya Gezilecek Yerler
 2. Almanya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Almanya Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 4. Almanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 5. Almanya Nerede?
 6. Almanya’da ki En Güzel 11 Otel
 7. Almanya Hakkında Çok Eğlenceli / İlginç Bilgiler
 8. Berlin Gezilecek Yerler
 9. Berlin Gece Hayatı
 10. Berlin Otelleri ve Berlin Otel Fiyatları
 11. Berlin Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 12. Avrupa Merkez Bankası Nerede, Nasıl Gidilir?
 13. Münih Gezilecek Yerler
 14. Münih Gece Hayatı
 15. Münih Viyana Arası 8 Günlük Örnek Gezi Planı

Münih kenti Berlin ve Hamburg kentinden sonra Almanya’nın en büyük 3. şehridir. Münih kenti daha çok öğrenci kenti olarak bilinmektedir. Çünkü Almanya’nın en büyük iki üniversitesi burada bulunmaktadır. Bunun dışında şehirde toplam 10 üniversite bulunur. Bu kadar üniversite bulunması kentin öğrenci nüfusu baya kalabalık olduğunu söyleyebiliriz.

Öğrenci kenti olan bir yerin elbette gece hayatı da parlak ve hareketli olmaktadır. Özellikle Münih denilince akla bira gelmektedir. Çünkü burada bira bahçeleri bulunur.  Bu kentte kötü bira bulmazsınız.

Biraz daha iyi bira bulursunuz. Şehirde gece hayatı için çok sayıda mekan bulunmaktadır. Öğrenci şehri olduğundan dolayı burada bulunan gece mekanların fiyatları da gayet makuldür. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here