Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?
Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?

Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında yine Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Altınkum, Aydın’ın en popüler tatil beldelerinde biri olup buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından da pek sıkıntı yaşamazlar. Bu tatil beldesini asıl popüler kılan özelliği ise upuzun ve altın sarısı rengindeki ince kumlu plajıdır. Bu plaj, birçok mavi bayrak ödülünü almıştır. Plaja yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın eder. Yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte Altınkum beldesine gelip burada deniz, kum, güneş ve huzurun keyfini yaşayın derim.

Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?

Altınkum, Aydın’ın Didim ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde, Aydın’a 105 km, Didim ilçesine 9 km uzaklıktadır. Buraya toplu taşıma araçları ile ulaşmak için ilk olarak Aydın terminalinden Didim’e kalkan dolmuşlara binip Didim’e ulaşmalısınız. Daha sonra Didim’den Altınkum beldesine giden dolmuşlar ile Altınkum beldesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile ise beldeye ulaşmak için Didim’e gidip Didim şehir merkezinden Altınkum tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Göz at;

  1. Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları
  2. Altınkum Plajı Nerede, Nasıl Gidilir
  3. Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları
  4. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları
  5. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
  6. Didim Nerede, Nasıl Gidilir
  7. Didim Gece Hayatı
  8. Didim
  9. Aydın Gezi Rehberi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here