Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları

Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız için yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altınkum, Aydın’ın Didim ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları

1-Venosa Beach Resort Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde özel plajı, açık yüzme havuzu ve SPA olanaklarıyla konuklarına harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tatil ve huzur adına aradığınız herşey bu otelde bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 740-1000 TL arasında değişmektedir.

2-Palm Wings Beach Resort Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Otel bünyesinde özel plajı, açık yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-900 TL arasında değişmektedir.

3-Orion Beach Hotel Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Bütün odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-750 TL arasında değişmektedir.

4-Sunset Village: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde 20 tane rahat apart daire bulunur. Burada ev konforunda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-700 TL arasında değişmektedir.

5-Sea Bird Otel Altınkum: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-570 TL arasında değişmektedir.

6-First Class Hotel Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. 400 yatak kapasiteli bu otelin bünyesinde harika bir plaj ve yüzme havuzu bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Tuntaş Suites: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Tesis, plaja sadece 100 metre uzaklıkta bulunur. Ayrıca otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu da bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

2-Tuntaş Beach Hotel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Otel bünyesinde konforlu ve şık oteller bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-170 TL arasında değişmektedir.

3-Otel Altunakar 1: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Bu otel, Altınkum plajına sadece 200 metre uzaklıkta bulunur. Bünyesinde bulunan harika hizmetlerle sevdiklerinize birlikte harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-190 TL arasında değişmektedir.

4-Didim Golden Beach Hotel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Tesis, Altınkum Plajına sadece 120 metre uzaklıkta bulunur. Yaz sezonunda burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-210 TL arasında değişmektedir.

5- Delta Otel Altınkum: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Bünyesinde başta havuz olmak üzere birçok farklı hizmet bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-220 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

  1. Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?
  2. Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları
  3. Altınkum Plajı Nerede, Nasıl Gidilir
  4. Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları
  5. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları
  6. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
  7. Didim Nerede, Nasıl Gidilir
  8. Didim Gece Hayatı
  9. Didim
  10. Aydın Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz