Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Marmara Bölgemizin güzide şehri Balıkesir’de bulunan oyun alanı hakkında gözlemlerimizi aktaracağız. Ayrıca Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Göz at ;

  1. Balıkesir Gezilecek Yerler
  2. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  3. Balıkesir Gece Hayatı
  4. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
  6. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Son yıllarda dünya çapında popüler hale gelen Paintball Oyunu, Balıkesir ilimizden de hizmet vermektedir. Hem de burada 2 tane bulunmaktadır. Bu yerlere yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir.

Balıkesir Arteka Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Balıkesir’in Erdek ilçesindeki Ocaklar Yolu üzerindeki 5 dönümlük bir arazi üzerinde 2017 yıllında hizmette açılmıştır. Buraya ulaşmak için ilk önce Erdek ilçesine ulaşmak gerekir. Daha sonra buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Burada kişi başı ücret 100 adet boyu topu ile birlikte 30 TL, Extra topa ihtiyacınız olursa 50 adet boya topun fiyatı ise 5 TL’dir. Rezervasyon ve bilgi için 0541 582 5996, 0542 518 39 41 numaralı telefonlarla iletişim kurun.

Edremit Güre Paintbal Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Güre Paintball Oyun Alanı, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Güre beldesine ulaşmak gerekir. Daha sonra oyun alanına ulaşmak oldukça kolaydır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here