gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Batum Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence hayatı ile her yıl 500 binden fazla Türk’e hizmet veriyor dersek bunun bir şaka olmadığını ve ciddi para döndüğünü belirtmek isteriz.

Batum Eğlence Hayatı

Batum kenti bildiğiniz gibi Gürcistan’ın sınırımıza en yakın şehridir. Artvin’in Hopa ilçesine sadece 10 km uzaklıkta bulunan Sarp sınır kapısından içeri girdiğinizde artık Batum sınırlarına girmiş bulunuyorsunuz.

Göz at ;

 1. Tiflis Gezilecek Yerler
 2. Batum Gezilecek Yerler
 3. Gürcistan’da Gezilecek 10 Yer
 4. Trabzon’dan Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 5. Batum Tiflis Arası Kaç Km, Tren, Otobüs ve Ulaşım
 6. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 7. Tiflis Otelleri ve Tiflis Otel Fiyatları
 8. Batum Otelleri ve Batum Otel Fiyatları
 9. Tiflis Gece Hayatı
 10. Batum Gece Hayatı
 11. Tiflis Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 12. Gürcistan Nerede?
 13. Gürcistan’ın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 14. Gürcistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 15. Batum’da Bilinen Bir Kazıklanma Hikayesi
 16. Batum’da kazıklı macera
 17. Batumi Boulevard (Batum Bulvarı)
 18. Batum Argo Teleferik
 19. Batum Botanik Bahçesi
 20. Kiev ve Batum’da Sahte Tur Rehberlerine Dikkat

Gürcistan ile Türkiye arasında imzalanan vize serbestiyesi antlaşması gereği Türk vatandaşları herhangi bir pasaport ya da vize olayına girmeden sadece nüfus cüzdanıyla geçiş yapabildikleri için Batum, şimdilerde tam bir Türk cennetine, Türk vahasına dönmüş durumda. Şehirde Kumar, gece kulüpleri ve pek çok aktivitede olduğu için önemli bir para dönmektedir şehirde.

Batum Eğlence Hayatı

Batum kentinde eğlence amaçlı gelen Türkler genelde eğlence amaçlı gece kulüplerine gitmekte ve çok miktarda para harcamaktadırlar. Sabahlara kadar devam eden eğlencelerde şayet içkinin dozunu kaçırmadıysanız herhangi bir sorun olmamaktadır. Tabi sadece gece kulüpleri değil aynı zamanda çok sayıda var olan Barlarda sizlere hizmet vermektedir.

15 YORUMLAR

 1. Hocam yukarıda one minute discoyu yazmamışsın. Unutmuşsun galiba. Ben batum’a gittiğimde şehir merkezinde arada bir yerdeydi. Çok memnun kalmıştım. Herkese tavsiye ederim.

 2. Ben batumda yaşıyorum. Buraya gelen Türklerden tek ricam geldiklerinde adam gibi davransınlar. Bazen içkiyi fazla kaçırıp kavga çıkarıyorlar ve sonra GÜRCÜ polisine rüşvet vermek zorunda kalıyorlar ceza almamak için. Bu tip işlere girmeyin lütfen.

 3. Bence batum bitmiş arkadaşlar. Türkler buradaki esnafın götünü çok kaldırmış. Her şeyi artık fazladan iteliyorlar. Otellerin fiyatı bile 2 katına çıkmış. GECE HAYATI ise Aksaray kulüpleri gibi yakaladıklarına geçiriyorlar. Hele Türk olduğunuzu anladıkları an affetmiyor ve muhteşem hesap çıkarıyorlar.

 4. merhaba arkadaşlar batumda eğlence yerlerine diskolara hiç gitmeyin hele orada türk çalışanlar varsa hapuyuttunuz 200 larilik hesaba 2,500 lari hesap istediler sonra orda mahsur kaldık adamlar tam mafya tanıdık gürcü cagırdık pazarlık sonunda 2.100.00 tele ödedik öyle kurtulduk sakın ha sakın kiseye inanmayın diskolara gitmeyin hele birde türk iseniz kesinlikle gitmeyin ve diyorumki btumu polisler maliyeciler biz gelenlere böyle yapanlara mudale etmeli ve sıkı cezalar uygulamalı ellerşnde 2 adet fiat listesi var eger türist lerin gelmesini istiyorlarsa sıkı denetim yapmalılar

 5. Mk bizim türklerin oldugu heryerde dalavere oluyo ben bunu anladim en yakin zamanda vize olayini getirmeleri lazim yoksa düzelmez.

 6. la her yerde biz pis türkler..bozuyoruz insanı hele birbirimizi düzmeyi cok seviyoruz..fiyat neyse odur..türk türke ihanet ve gazık atarsa elin almanı-ingilizi-gürcüsüirusu normal gazık atması yazıklar olsun..batumda çalışan türklere haram olsun….onlar.türktükten çıkmış artık…

 7. Mernhabalar . Ben im de 1 gun once basima geldi. Yanilmiyorsam …… club di.. tam bir rezalet birisii daver ediyor sadece 20 larilik icecek aldik hesap 1870 lari.. yaziklar olsun. Sahsen ulke disinda yemek yiyemeyen biri olarak yemekleri bile gurcu restoraninda yiyorum suan. Hemseri hemseriyi gurbettr dudukler 100 de 100 dogru. Burasi tam bir rezalet. Cok kotu tezzgah kurulmus degrli arkadaslar. Devlet bu islere dur demedigine gore sakin gelmeyin.. batum basli basina bos zaten.. ama ille gelecem diyosaniz sakin ama sakin club vs. Mekana girmeyin. Bizi de uyarlmislardi ama. Tezgah tezgah..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here