gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Güney Doğu Avrupa’nın en büyük şehri olan Belgrad’da gece hayatı ve gece eğlencesi çok renkli ve hareketlidir. Gece hayatı genelde disco,pub,strip barlar, Yüzer kulüpler ve barlarda geçer. Burada eğlence gece yarısı başlar sabah saatlerine kadar durmadan devam eder.

Belgrad Eğlence Hayatı

Bilindiği üzere Belgrad şehri Sırbistan’ın başkenti ve  1 milyondan fazla nüfusu ile en büyük şehridir.  Buraya her yıl dünyanın birçok ülkesinde turist akmaktadır. Ülkemizden de buraya çok sayıda ziyaretçi gitmektedir.

Özellikle son yıllarda vize işlemlerinin kaldırılmasıyla beraber ve gece hayatının ucuz olması gibi sebeplerle buraya çok sayıda ziyaretçi akın etmesine neden olmuştur.

Göz at ;

 1. Belgrad Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 2. Belgrad Gezilecek Yerler
 3. Belgrad Otelleri ve Belgrad Otel Fiyatları
 4. Belgrad Gece Hayatı
 5. Novi Pazar Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Sırbistan’da Gezilecek 10 Yer
 7. Sırbistan’ın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 8. Sırbistan Nerede?
 9. Sırbistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?

4 YORUMLAR

 1. Herkese merhaba,
  Yaklaşık 2 yıldır burada ikamet eden profesyonel bir rehberim. Belgrad’da konaklama, havalimanı transferi, şehir turu, tarihi turlar, Novi Sad restoran rezervasyonları gibi birçok bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

 2. merhaba sinanben osman kaplan ve bir arkadaşımla antalyadan blgrada18 temuz geleceğim 5 günlük ev tuttum beğinirsem bir hafta daha kalacağım bir cok konuda bize rehberlik yapmanı istersem 5gün veya günlük ne kadar para istersi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz