Bergama Otelleri ve Bergama Otel Fiyatları
Bergama Otelleri ve Bergama Otel Fiyatları

Bergama Otelleri ve Bergama Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Bergama Otelleri

Bergama; İzmir’e bağlı bir ilçedir. İzmir’e 108 km uzaklıktadır. Bergama doğal güzelliği ve tarihi eserleri ile her yıl çok sayıda yabancı ve yerli turist almaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye edeceğim. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Bergama Gezilecek Yerler
 2. Bergama Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. İzmir’den Bergama’ya Nasıl Gidilir, Ulaşım
 4. Bergama Antik Kenti Nerede, Nasıl Gidilir
 5. Bergama Müzesi
 6. Bergama Otelleri
 7. Şen Naoe Ev Tekstil Bergama
 8. İzmir Gezilecek Yerler
 9. İzmir Gece Hayatı
 10. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 11. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 12. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 14. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Bergama Otel Fiyatları

1-Berksoy Otel İzmir: İzmir’in Bergama ilçesinde yer alan Berksoy Otel İzmir, 57 odası bulunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Attalos Suite Hotel: Ege’nin incisi İzmir’in Bergama ilçesinde yer alan Attalos Suite Hotel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-410 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hera Butik Otel: İzmir – Bergama’da yer alan Hera Butik Otel, 2011 yıllında hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Anıl Boutique Hotel: İzmir Bergama’da yer alan Anıl Boutique Hotel, 12 odalı ve 5 katlıdır. Bu otel bünyesinde birçok hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Red Basilica Hotel: Bergama Kızıl Avlu’ya sadece 100 metre uzaklıkta yer alan Red Basilica Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bergama Ucuz Otelleri

 1. SanArt Guest House(50-100 TL)
 2. Galenos Hotel(75-150 TL)
 3. Bergama Taş Konak(80-170 TL)
 4. Ayvazali Hotel Bergama(90-180 TL)
 5. Elaia Hotel(100-200 TL)

Bergama Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here