Beykoz Riva Nerede, Nasıl Gidilir?
Beykoz Riva Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva Tatil beldesi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız. Ayrıca bu belde hakkında kısaca izlenimlerimi de aktarmak istiyorum.

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Beykoz ilçesinde  bulunan Riva tatil beldesi yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turistte ev sahipliği yapmaktadır. Burada muazzam plajlar bulunur. Yaz tatilinde İstanbul dışına çıkamadım diye üzülmeyin.

Riva tatil beldesine gidip sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca buraya tatil amaçlı gidebileceğiniz gibi günübirlik de gidip gelebilirsiniz. Uzun süre tatil yapanlar içinde burada birçok konaklama yeri bulunur. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Riva Otelleri ve Riva Otel Fiyatları

Beykoz Riva Nerede, Nasıl Gidilir?

Riva ya da Çayağzı, İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya ulaşmak için  Beykoz’dan 137 numaralı İETT otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya özel aracınızla 1. ve 2. köprüden ”Şile” tabelalarını takip ederek, TEM otoyolunda ise ”kavacık” kavşağından itibaren ”Riva” tabelalarını takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

GÖZ AT

 1. Beykoz Gezilecek Yerler
 2. Beykoz Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Beykoz Kasrı
 4. Beykoz Korusu Nerede, Nasıl Gidilir
 5. Beykoz Otelleri
 6. Beykoz Riva
 7. Beykoz Üniversitesi
 8. İstanbul Gezilecek Yerler
 9. İstanbul Gece Hayatı
 10. İstanbul’da Gezilecek 30 Yer
 11. İstanbul’un En İyi 10 Turistik Gezi Noktası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here