Çakraz Nerede, Nasıl Gidilir
Çakraz Nerede, Nasıl Gidilir

Karadeniz’in en güzel tatil bölgelerinden biri olan Çakraz ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Çakraz Nerede, Nasıl Gidilir sorularına da cevap bulacağız.

Çakraz, Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde doğal bir koy olması nedeniyle tarihi de oldukça eskiye dayanmaktadır. Günümüzde burada Roma dönemine izler görülmektedir. Bunun dışında Çakraz beldesinde birçok doğal güzellik alanı bulunur. Özellikle yaz sezonun başlamasıyla birlikte burada bulunan plajlar çok renkli ve hareketli olmaktadır.

Çakraz Gezi Rehberi

Karadeniz bölgesinde yaz tatili düşünenler için oldukça harika bir yerdir. Temiz ve berrak plajlarıyla  deniz, kum ve güneşin keyfini yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi de yanınıza alıp buraya gelebilirsiniz. Her yıl 20 hazirandan sonra buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir.

Çakraz Nerede, Nasıl Gidilir?

Çakraz, Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Çakraz, Bartın il merkezine yaklaşık 25 km, Amasra ilçesine ise 15 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Amasra ilçesine ulaşmak gerekir. Amasra’dan her yarım saatte bir kalkan dolmuşlarla buraya ulaşılabilir.Göz at;

 1. Çakraz Otelleri ve Çakraz Otel Fiyatları
 2. Bartın Gezi Rehberi
 3. Bartın’da Gezilecek 10 Yer
 4. Bartın Gece Hayatı
 5. Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları
 6. Bartın’ın İlçeleri
 7. Ulus Gezi Rehberi
 8. Amasra Gezi Rehberi
 9. Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları
 10. Kurucaşile Gezi Rehberi
 11. Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here