Dikili Otelleri ve Dikili Otel Fiyatları

Dikili Otelleri ve Dikili Otel Fiyatları hakkında geniş bir yazı yazacağız. Umarım iş ve tatil seyahatinizde pusulanız olur. Sorularınız veya merak ettiğiniz bir şey olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Dikili Otelleri

Dikili; İzmir’e 118 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Deniz kıyısında bulunan bu ilçe; mavi bayraklı plajları, yeşil tabiatı, kaplıcaları ve tarihi yapıları ile öne çıkmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip Dikili ilçesi içinde çok sayıda tabiat harikası yerler ve tarihi eserler barındırmaktadır.

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yerleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka ya telefon üzerinde ya da İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi Dikili ilçemizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Göz at ;

  1. Dikili Gezilecek Yerler
  2. Dikili Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Dikili Otelleri ve Dikili Otel Fiyatları
  4. İzmir Gezilecek Yerler
  5. İzmir Gece Hayatı
  6. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  7. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
  8. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  9. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  10. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Dikili Otel Fiyatları

1-Haliç Park Dikili: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Geren Mevkiinde bulunur. Denize sıfır konumda olup birbirinden güzel 144 odası bulunur. Otelin bünyesinde hizmet adına birçok şey bulunur.  Burada Konaklamak için gecelik 380-650 TL ücret ödemek gerekir.

2-Dikili Sunset Hotel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi üzerinde bulunur. Tesis, yarı olimpik bir açık yüzme havuzuna sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir.  Burada Konaklamak için gecelik 350-600 TL ücret ödemek gerekir.

3-Taşev Butik Otel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Denizköy Yolu üzerinde bulunur. Harika bir konumda bulunur. Sevdiklerinle buraya gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada Konaklamak için gecelik 340-550 TL ücret ödemek gerekir.

4-Gülnar Sultan Taşkonak Butik Otel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Merdivenli Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Huzur bulmak için oldukça uygun bir yerdir.  Burada Konaklamak için gecelik 280-500 TL ücret ödemek gerekir.

5-Merada Termal Spa Hotel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Hayıtlı Koyu Mevkii Bademli Mahallesinde bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda bulunur. Burada Konaklamak için gecelik 260-450 TL ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-People Butik Otel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Gazi Paşa Mahallesi, Şehit Sami Akbulut Caddesi üzerinde bulunur. Dört mevsim boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Denize yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 120-200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Er Turistik Apart Otel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli Köyünde bulunur. Ev sıcaklığında burada konaklayıp huzur bulabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 140-260 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Perla Otel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Salimbey Mahallesi, Şht. Sami Akbulut Caddesi üzerinde bulunur. Ege Denizi ve şehrin panoramik manzalarına sahip bir konumda bulunur. Birbirinden güzel 45 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 160-330 TL arasında değişmektedir.

4-Dikili Villa Aile Pansiyonu: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur.  Geniş bir bahçeye sahip bu otel plaja oldukça yakındır.  Burada konaklamak için gecelik 225-350 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Vinocasa Butik Hotel: İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Kabakum Mahallesinde bulunur. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 230-370 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here