Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları

Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız için yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erzurum Otelleri

Erzurum 762.021 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur.  Erzurum; tarihi, doğal güzellikleri ve kayak merkezi ile bilinir. Buraya sadece kayak merkezi için çok sayıda kişi akın eder.

Göz at ;

  1. Erzurum Gezilecek Yerler
  2. Erzurum’da Gezilecek 10 Yer
  3. Erzurum Gece Hayatı
  4. Erzurum Hakkında, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  6. Palandöken Gezilecek Yerler
  7. Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları
  8. Erzurum Nerede?
  9. Erzurum Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Yılın dört mevsimi buraya ziyaret eden çok sayıda yerli ve yabancı turistler bulunur. Buraya gelen turistler konaklama yönünde pek sıkıntı çekemezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama yeri bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de uygun fiyatta konaklama yeri seçebilirsiniz. Şimdi Erzurum şehrimizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Erzurum Otel Fiyatları

1-Sway Hotels: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde  sauna, hamam, Kapalı havuz ve SPA merkezi bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakındır. Buraya sevdiklerinizle kış aylarında gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1300-1700 TL arasında değişmektedir.

2-Polat Renaissance Resort Erzurum: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle bilikte gelip gönül rahatlığıyla kayıp bu otelde dinlenip huzur bulabilirsiniz.  5 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1500 TL arasında değişmektedir.

3-Dedeman Palandöken Ski Lodge: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde size harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 850-1000 TL arasında değişmektedir.

4-Dedeman Palandöken: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 830-950 TL arasında değişmektedir.

5-Palan Otel: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan  Palandöken Kayak Merkezi’nin tam kalbinde bulunur. Konuklarına kış boyunca kayak dolu bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 560-800 TL arasında değişmektedir.

6-Otel Zade: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı Muratpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunur. İş ve tatil seyahatinizde şık ve konforlu bir yerde konaklamak isterseniz burası tam aradığınız yerdir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-750 TL arasında değişmektedir.

7-Grand Hitit Hotel: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı Lalapaşa Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilen bir yerdir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Otel KöseErzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı Bakırcı Mahallesi, Aşağı Mumcu Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hekimoğlu Hotel: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı  Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Burası sıkça tercih edilen bir yerdir.

3-Kervansaray Hotel Erzurum: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı  Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunur. Tüm yıl boyunca hizmette açık olan bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ds Yedikapı Hotel: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı Lalapaşa Mahallesinde bulunur. Erzurum Havalimanı’na 10 km Erzurum Merkez’ine 3 dakika, otogara ise 7 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Yeni Örnek Hotel: Erzurum’un Yakutiye ilçesine bağlı  Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here