Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Güneydoğu Bölgemizin medeni kenti Antep’te yer alan Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Gaziantep Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Gaziantep Gazipark Paintbal Oyun Alanı Nerede

Gaziantep şehrimizde iki tane Paintball Oyun Alanı bulunmaktadır. Bunlardan biri 2012 yıllında Gazikent Üniversitesi’nin Öğrenci konseyi tarafından Hasan Kalyoncu Kampüsü’nde açılan oyun sahasıdır. Diğeri ise 2014 yıllında Şehitkamil Belediyesi tarafında Dülük Tabiat parkında açılan oyun sahasıdır.

Göz at ;

  1. Gaziantep Gezilecek Yerler
  2. Gaziantep’de Gezilecek 10 Yer
  3. Gaziantep Gece Hayatı
  4. Gaziantep Hayvanat Bahçesi
  5. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  6. Gaziantep Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Gaziantep Kalesi
  8. Gaziantep Otelleri ve Gaziantep Otel Fiyatları
  9. Gaziantep Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bir takım ve strateji oyunu olarak bilinen Paintball Oyunu dünyaca popüler bir oyun olup Antep halkı tarafından da beğeni kazanmıştır. Yıl boyunca çok sayıda kişi buraya gelip bu oyunu oynar. Sizin de yolunuz düşerse mutlaka buraya gelin.

Gaziantep Gazipark Paintbal Oyun Alanı Nasıl Gidilir?

Gaziantep Gazipark Paintbal Oyun Alanı, Gazikent Üniversitesi’nin  Hasan Kalyoncu Kampüsü’nde bulunur. Buraya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilir. Toplu taşıma araçları ve seferlerini öğrenmek için linki tıklamanız yeterlidir. << Hasan Kalyoncu Kampüsü Ulaşım

Şehitkamil Paintbal Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Şehitkamil Paintbal Oyun Alanı, Gaziantep’in merkez ilçesi Şehitkamil ilçesinde yer alan Dülük Tabiat Parkı’nda bulunur. Dülükbaba Tabiat Parkına ulaşmak için öncelikle Gaziantep iline bağlı Şehitkamil ilçesine ulaşmanız gerekiyor. Buradan Dülük mevkiine doğru ilerleyerek tabiat parkına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz