İnegöl Otelleri ve İnegöl Otel Fiyatları
İnegöl Otelleri ve İnegöl Otel Fiyatları

İnegöl Otelleri ve İnegöl Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır.

İnegöl Otelleri

İnegöl Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İnegöl ilçesi Bursa il merkezine 47 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Modern bir ilçe olan İnegöl mobilyası, kaplıcası ve köftesi ile ünlüdür.

Bursa’nın en gelişmiş sanayi bölgesi olan İnegöl doğal ve tarihi güzellikler ile dolu bir ilçedir. Bu nedenle her yıl buraya iş ve turistik amaçlı birçok ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü ilçenin birçok noktasında konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de uygun fiyatta konaklama yeri bulursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. İnegöl Gezilecek Yerler
 2. İnegöl Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Oylat Otelleri
 4. İnegöl Otelleri
 5. İnegol Avm Bursa
 6. Bursa Gezilecek Yerler
 7. Bursa Gece Hayatı
 8. Bursa’da Gezilecek 10 Yer
 9. Bursa Hayvanat Bahçesi
 10. Timsah Arena Stadyumu Nerede
 11. Bursa Otelleri ve Bursa Otel Fiyatları
 12. Bursa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 13. Bursa’dan İznik’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 14. Bursa Su Oyunları Parkı
 15. Bursa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 16. Türkiye’nin En İyi 10 Kayak Merkezi
 17. İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları
 18. İlkbahar’da Gezilecek 10 Yer
 19. Türkiye’nin En Turistik 10 Şehri
 20. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

İnegöl Otel Fiyatları

1-Hotel Park İnegol: Bursa – İnegöl’de yer alan bu otel, hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. İlçenin en şık ve konforlu otellerinden biridir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çağlayan Otel: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Toplamda 41 odası bulunan otelin bünyesinde SPA merkezi, sauna, hamam ve havuz bulunur. Şifalı sularında derdinize deva bulabilirsiniz.  Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Morrian Hotel: Bursa – İnegöl’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin bünyesinde harika bir spa merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-620 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Güven Otel Oylat: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde bir kapalı havuz ve fitness merkezi bulunur. Aile sıcaklığında bir yer arıyorsanız burası sizin için doğru yerdir. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Aşiyan Otel Oylat: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat Mahallesinde bulunur. Çam ormanların arasında konumlanan tesis, şifalı kaplıca sularına sahiptir. Otel bünyesinde iki tane termal havuz bulunur. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 230-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Hotel City İnegöl: Bursa – İnegöl’de yer alan bu otel, yılın dört mevsimi boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Harika bir şekilde dizayn edilmiş odaları ve güler yüzlü personelleriyle size keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Royal Hotel İnegöl: Bursa – İnegöl’de yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Şık ve konforlu odalarında harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte gelip burada gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Oylat Yeşil Vadi: Bursa’nın İnegöl İlçesine bağlı Oylat beldesinde bulunur. Bu otel, yıl boyunca şifa beldesi Oylat Kaplıcaları’nda harika bir tatil imkanı sunmaktadır. Otelde 105 kişilik konaklama kapasitesi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here