Isparta Otelleri ve Isparta Otel Fiyatları
Isparta Otelleri ve Isparta Otel Fiyatları

Isparta Otelleri ve Isparta Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Isparta otelleri

Isparta 427.324 nüfusu ile Akdeniz Bölgesinde yer alan bir ildir. Isparta ili Göller Bölgesinde bulunmaktadır. Isparta denilince akla ilk olarak gül bahçeleri gelir.

Bunun dışında burada bulunan Davraz kayak merkezi ve birçok tarihi yapıyla da bilinir. Bu nedenle yıl boyunca iş ve tatil seyahati için gelen çok sayıda ziyaretçi bulunur.  Buraya gelenler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok noktasında farklı alternatifte çok sayıda konaklama yeri bulunur.

Göz at ;

  1. Isparta Gezilecek Yerler
  2. Isparta’da Gezilecek 10 Yer
  3. Isparta Gece Hayatı
  4. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Isparta Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Isparta Otelleri ve Isparta Otel Fiyatları
  7. Kızıldağ Milli Parkı Nerede Nasıl Gidilir
  8. Eğirdir Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  9. Isparta Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Fakat yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şimdi burada bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Isparta Otel Fiyatları

1-Sirene Davras Hotel: Isparta-Davraz’da yer alan Sirene Davras Hotel,  4 yıldızlı ve 280 yatak kapasiteli olup konuklarına harika bir kış tatili hizmeti sunar. Tesis, kayak merkezine oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında değişmektedir.

2-Isperia Davraz Hotel: Isparta-Davraz’da yer alan Isperia Davraz Hotel, 55 yatak kapasiteli olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Özellikle kış sezonunda buraya çok sayıda ziyaretçi gelir. Kayak merkezine oldukça yakın olan tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet alternatifleri bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 325-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Barida Hotels: Isparta Merkez’de konuklarını ağırlayan 5 yıldızlı Barida Hotels, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-450 TL arasında ücret ödemeni gerekir.

4-Eskiciler Konağı Nis Otel: 1905 yılına ait tarihi bu konak yakın tarihte restore edilerek otel olarak hizmette açılmıştır. Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında bulunan bu konak yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Konağın mistik havasını solup burada gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Otelin  Eğirdir Gölü’ne karşı toplam 19 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Fulya Pansiyon: Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında yer alan Fulya Pansiyon, göle oldukça yakın bir konumda bulunur. Harika manzaralı bu pansiyonda konaklamak için gecelik 260-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Hotel Altuğ: Isparta Merkez’de misafirlerini ağırlayan Hotel Altuğ, yıl boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Koç Otel: Isparta Merkez’de konuklarını ağırlayan Koç Otel, yıl boyunca hizmette açık olup oldukça şık ve konforlu bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mavi Sedir Otel: Ispata Şarkikaraağaç İlçesi Kızıldağ Milli Parkı’nda  konuklarını ağırlayan Mavi Sedir Otel, yıl boyunca hizmette açık bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Merci Hotel: Isparta’nın Eğirdir ilçe sınırında yer alan Merci Otel, Eğirdir gölüne karşı kurulmuş olup yıl boyunca harika manzarasıyla birçok ziyaretçiye hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Basmacıoğlu Hotel: Isparta’nın merkezinde konuklarını ağırlayan Basmacıoğlu Hotel, kentin tren istasyonuna sadece 1 km uzaklıkta bulunur. Burası yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz