Kütahya Otelleri ve Kütahya Otel Fiyatları

Kütahya Otelleri ve Kütahya Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kütahya Otelleri

Kütahya 573.642 nüfusu ile  ülkemizin Ege Bölgesinde bulunan harika bir ildir.  İl merkezine bağlı 13 ilçe bulunur. Kütahya şehri denilince akla ilk olarak kaplıca gelir. Kaplıcaları ise anıt, tarihi yapılar ve doğal güzellikler gelir.

Göz at ;

  1. Kütahya Gezilecek Yerler
  2. Kütahya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Kütahya’nın İlçeleri
  4. Kütahya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Kütahya Gece Hayatı
  6. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Frig Yürüyüş Yolu
  8. Kütahya Otelleri ve Kütahya Otel Fiyatları
  9. Kütahya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok bölgesinde farklı alternatifte konaklama yeri bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya telefonla arayarak ya da İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi ise burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyoruz. Şöyle ki;

Kütahya Otel Fiyatları

1-Gülümser Hatun Konakları: Kütahya kent merkezine bağlı Dereköy’de yer alan Gülümser Hatun Konakları, yıl içerisinde çok misafir ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde SPA olanakları, kaplı havuz ve restoran ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında değişmektedir.

2-Yoncalı Termal Otel: Kütahya kent merkezine bağlı Yoncalı Mahallesinde yer alan Yoncalı Termal Otel, 2011 yıllında yenileyip konuklarına harika hizmetler sunmaya devam etmektedir. Otel bünyesinde Fizik Tedavi-Romatizmal Hastalıklar ve Kür Merkezi de hizmet vermektedir. 73 oda ve 180 yatak kapasitesine sahip tesise yıl boyunca çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Qtahya Otel: Kütahya kent merkezinde konuklarını ağırlayan Qtahya Otel, bünyesinde bulunduğu hizmetlerle konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Konumu itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Emet Thermal Otel: Kütahya’nın Emet ilçe sınırında yer alan Emet Thermal Otel,  97.000 metrekarelik botanik bir bahçe içerisinde sağlık ve tatil olarak hizmetinizde bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Nehir Thermal Hotel & Spa: Kütahya kent merkezine bağlı Yoncalı Mahallesinde yer alan Nehir Thermal Hotel & Spa, Birbirinden güzel toplam 62 odadan oluşmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Akpınar Otel Kütahya: Kütahya’nın Altıntaş ilçe sınırında yer alan Akpınar Otel Kütahya, birbirinden güzel 6 odasıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Atay Pansiyon: Kütahya’da merkezi bir konumda yer alan Atay Pansiyon, konuklarına ev konforunda harika hizmet sunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotaş Hotel: Kütahya merkezinde yer alan Hotaş Hotel, 76 oda 145 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ecrin Hotel: Kütahya’nın Altıntaş ilçe sınırında yer alan Ecrin Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya yıl boyunca çok sayıda konuk gelmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz