Mardin Otelleri ve Mardin Otel Fiyatları

Mardin Otelleri ve Mardin Otel Fiyatları  hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Mardin Otelleri

Mardin 796.237 toplam nüfusu ile ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir. İlimize bağlı 10 ilçe bulunur. Ülkemizin birçok ırkı, inancı ve mezhebi bir arada tutan harika bir kenttir. Şehrin her karış toprağı tarihi yapılarla donatılmıştır.

Göz at ;

  1. Mardin Gezilecek Yerler
  2. Mardin Gece Hayatı
  3. Mardin’de Gezilecek 10 yer
  4. Mardin’in İlçeleri
  5. Mardin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  7. Mardin Kalesi
  8. Deyrulzafaran Manastırı
  9. Mardin Otelleri ve Mardin Otel Fiyatları
  10. Mardin Otogarından Mardin Havalananına Nasıl Gidilir?

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü Mardin merkezde ve ilçelerinde birçok modern ve geleneksel tarzda tarzda yapılan konaklama yerleri bulunur. Buraya gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi Mardin’de bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Mardin Otel Fiyatları

1-Mardius Tarihi KonakMardin kent merkezinde yer alan Mardius Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Geleneksel mimariyle inşa edilen bu konak bünyesinde, hamam, suana, havuz vb. birçok hizmet verilmektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Erdoba Elegance: Midyat Yolu Üzeri 3.km’de bulunur. Otel bünyesinde başta havuz olmak üzere sauna, spor salonları ve masaj salonları olmak üzere birçok farklı alanda hizmet sunmaktadır. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Reyhani Kasrı Hotel Mardin: Mardin kent merkezinde yer alan Reyhani Kasrı Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında değişmektedir.

4-Izala Boutique Hotel: Eski Mardin’de yer alan Izala Boutique Hotel, manzarası ve tarihi yapısıyla görenleri kendisine çekmeyi başaran bir mekandır. Bu mekan bünyesinde restoran, sauna, hamam vb. birçok hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Shmayaa Hotel: Mardin’in Midyat ilçesinde bulunur. Otel bünyesinde konuklarına birçok farklı hizmet sunmaktadır. Otel, geleneksel mimari tarzda inşa edilmiştir. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Mardin Apart Otel: Mardin kent merkezinde yer alan Apart otel, konuklarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Stone Butik Otel: Mardin merkezde yer alan Stone Butik Otel, Kentin geleneksel mimarisine sahip taş bir konakta konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Dara Konağı: Mardin’in Artuklu ilçesinde yer alan Dara Konağı, 800 yıllık tarihiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Zinciriye Hotel: Mardin’in Artuklu ilçesinde yer alan Zinciriye Hotel, harika bir şekilde dizayn edilmiş konaklama yeridir. Otel bünyesinde bulunan restoranda şehre özgü yemekleri tadabilirsiniz. Otel odaları oldukça şık ve konforlu bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tuğhan Hotel: Mardin’in Artuklu ilçesinde yer alan  Tuğhan Hotel, harika manzarasıyla görenleri kendine çekmeyi başarmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here