Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları
Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları

Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları hakkında geniz bir yazı kaleme almayı düşündük. Bu yazı tatil seyahatinizde size bir pusula olacağını umuyorum. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Turunç, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bozburun yarımadasında harika bir koyda yemyeşil bir doğa içerisinde yer alan bu tatil beldesi daha çok sakin ve huzurlu bir tatil imkanı sunar. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun bir fiyatta almış olursunuz. Burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları

1-Alya Villa Butik Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Burada bulunan Villaların hepsi dublekstir. Terasları da bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip bu şık ve konforlu villalarda kalıp harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 1700-2000 TL arasında değişmektedir.

2-Alya Piynar Villa Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesise ait harika bir bahçe ve bir de yüzme havuzu bulunur. Buraya gelenler unutamayacakları bir tatil keyfi yaşamaktalar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1500-1800 TL arasında değişmektedir.

3-Loryma Resort: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Tepelerin ve ormanların arasında bulunan bu mekan, plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Tesis bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 470-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dores Residence: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Tüm konaklama birimlerinde oturma alanı bulunur. Harika bir klima sistemi çalışmaktadır. Otel bünyesinde bir yüzme havuzu bulunur. Tesis bünyesindeki barda içkinizi yudumlayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-730 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Pine Beach Turunç: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan bu tesis, muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapmaktadır. Otel bünyesinde  açık yüzme havuzu, özel plaj alanı ve güneş terası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 380-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Lale Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Birbirinden harika manzaralı 20 odaya sahiptir. Otel bünyesinde harika bir plaj alanı bulunur. Burada konuklarına şezlong, şemsiye ve minder hizmeti verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Calipso Beach Turunç: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Tesis toplam 79 oda ve 200 yatak kapasitelidir. Tesis bünyesinde başta havuz ve gece mekanları olmak üzere çok sayıda farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Neroli Butik Otel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Yemyeşil bir alanda konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Es Apartments: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Toplam 20 apart dairede konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize oldukça yakın bir konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 170-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gökçe Otel Apart: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde  bir açık yüzme havuzu ve bir çocuk havuzu bulunur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Turunç Gezi Rehberi
 2. Selimiye Gezi Rehberi
 3. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 4. Marmaris Gezi Rehberi
 5. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 6. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 7. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 8. Muğla Gezi Rehberi
 9. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 10. Muğla Gece Hayatı
 11. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 12. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here