Çolaklı Nerede, Nasıl Gidilir?
Çolaklı Nerede, Nasıl Gidilir?

Akdeniz’in önemli tatil beldelerinden biri olan Çolaklı hakkındaki gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Çolaklı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Çolaklı, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turistik beldedir. Denize oldukça yakın olan bu belde yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi ağırlar. Özellikle yaz aylarında buraya sevdikleriyle birlikte gelen bireyler muazzam bir tatil keyfi yaşıyorlar.

Sahil beldesi olan Çolaklı, bünyesinde birçok tarihi yapı ve doğal güzellik alanı barındırır. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil yeri arıyorsanız Çolaklı tam size göre bir yerdir.

Çolaklı Nerede, Nasıl Gidilir?

Çolaklı, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir beldedir. Bu belde, Antalya’ya 50 km, Manavgat’a ise 20 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Antalya otogarından kalkan araçlarla Manavgat ilçesine ulaşmanız gerekir. Daha sonra Manavgat’da  bulunan Çolaklı Dolmuş Durağında kalkan dolmuşlarla Çolaklı beldesine çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları
 2. Manavgat Gezi Rehberi
 3. Manavgat Gece Hayatı
 4. Manavgat Otelleri ve Manavgat Otel Fiyatları
 5. Side Gezi Rehberi
 6. Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları
 7. Antalya Gezi Rehberi
 8. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 9. Antalya Gece Hayatı
 10. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 11. Antalya Balayı Otelleri
 12. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here