gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Gemlik Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar ve cafelerden geçer. Bunun dışında az da olsa diğer gece mekanları da bulunmaktadır. Bu mekanlarda sabahın saatlerine kadar eğlence devam etmektedir.

Gemlik; Bursa’ya bağlı bir ilçedir. Gemlik; denize kıyısında muazzam sahile sahip bir ilçedir. Yazlıkları ile ön plana çıkan Gemlik modern bir ilçedir. Gemlik’te gezilecek doğal ve tarih çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl içerisinde buraya yerli ve yabancı birçok turist akın etmektedir. İlçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Gemlik ilçemizin gece hayatı gayet parlak geçmektedir. Burada gece eğlencesi için birçok mekan bulunmaktadır. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam etmektedir. Yine bunun dışında sahil kenarında bulunan cafelerden oturup manzarayı seyredebilir. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

GEMLİK GECE HAYATI

Çamlık Beach Bar: Bursa ilimizin Gemlik ilçesine bağlı Büyükkumla Mahallesinde bulunur. Deniz kenarında bulunan bu mekan tatilcilerin en çok uğradıkları mekandır. Tatil için buraya gelenler. Gündüz denizin serin suları ile dans ederken gece bu mekanda canlı müzik eşliğinde hayat bulmaktadır. Burası şiddetle tavsiye edilir.

Joker Bar: Bursa ilimizin Gemlik ilçesine bağlı Demirsubaşı Mahallesinde bulunur. İlçemizde bulunan nezih mekanlarından biridir. Buraya gidip güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here