PAYLAŞ
Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları

Akdeniz’in önemli tatil kenti Kemer’de bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında izlenimlerimiz aktaracağız. Şöyle ki;

Antalya’ya bağlı olan Kemer ilçesi turizm açısından en öneli ilçelerdendir. Deniz kıyında bulunan Kemer ilçesi ormanlarla kaplı alanları ile harika bir tabiat güzelliğine sahiptir. Bu nedenle buraya her yıl binlerce yerli ve yabancı turist almaktadır. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Çeşme ilçemizde bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları

1-Bamont Villas: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde bulunur. Otel, kumlu plaja arabayla sadece 5 dakikalık bir uzaklıkta bulunur. Harika manzaralı ve konforlu bu otelde harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 900-1000 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Paloma Foresta Resort & Spa: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi Mahallesinde bulunur. Denize sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel bünyesinde havuz ve plaj bulunur. Burada konaklamak için gecelik 400-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Time Apartları Kemer: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı  Çamyuva mevkiinde bulunur. Özel plaj alanı, tesise sadece 1 km uzaklıkta bulunur. Harika manzaralar eşliğinde harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 350-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Limak Limra Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. 350 metre uzunluğunda harika bir plaj bulunur.  5 yıldızlı  bu otelin bünyesinde 4 açık havuzu, 1 kapalı havuzu ve 1 ısıtmalı havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 320-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Hotel Nerissa: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı beldesinde bulunur. 15 odalı bu otel harika manzara eşliğinde kurulmuştur. Burada konaklamak için gecelik 320-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Güler Butik Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi semtinde bulunur. Denize 200-300 metre uzaklığında bulunan otelin gecelik fiyatı 30-40 TL arasında değişmektedir. Uygun fiyatta gelip burada güzel bir tatil yapabilirsiniz.

2-Kemer Suites: Antalya’nın Kemer ilçe merkezinde bulunur. Burada uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Denize oldukça yakın bu otelde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 45-60 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Kemer Pansiyon:  Antalya’nın Kemer ilçe merkezinde bulunur.dağ ve denizin birleştiği yemyeşil bir manzarası bulunur. Burada harika manzara eşliğinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 45-60 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Kemer Park Hotel: Antalya’nın Kemer ilçe merkezinde bulunur. Yat limanının hemen karşısında yer alır.  Kemer’in mavi bayraklı halk plajına sadece 100 metre uzaklığında bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Murat Otel: Antalya’nın Kemer ilçe merkezinde bulunur. Bünyesinde açık havuz bulunduran otel, plaja sadece 250 metre uzaklıkta bulunur. Buraya gelip uygun fiyatta harika bir tatil yapabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz