Kipa Balçova Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Kipa Balçova Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

İzmir ili, Balçova ilçe sınırında yer alan Kipa Balçova Avm, mutlaka gezip görmeniz gereken alışveriş merkezlerinden biridir.

Burası oldukça popüler bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezi bünyesinde birçok markanın yer aldığı mağaza, cafe, restoran, çocuk oyun alanları ve eğlence merkezleri bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem doyasıya eğlenip hem de gönlünüzce alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz. Bu alışveriş merkezi her gün 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca alışveriş merkezine ait 195 Araç Kapalı Otoparkı bulunur.

Kipa Balçova Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Kipa Balçova Avm, İzmir’in Balçova ilçesine bağlı  Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Balçova ilçesine ulaşmak gerekir. Balçova; İzmir merkezine 8 km uzaklıktadır. Konak ve birçok ilçeden kalkan otobüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro ile daha kısa bir sürede ulaşım sağlanmaktadır. Ya da şahsi aracınızla Mustafa Kemal Sahil Bulvarı istikametinde yol alıp buraya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here