gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Tarsus Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, cafe ve diğer eğlence merkezlerinden geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Tarsus Mersin iline bağlı bir ilçedir. Tarsus Mersin ilinin en büyük ilçesidir. 8 bin yıllık geçmişe sahip olan Tarsus ilçesi tarihi miras bakımından oldukça zengindir. Doğal güzelliği ile de ön plana çıkan Tarsus ilçesinde çok sayıda tarihi ve turistik yer bulunmaktadır. Hal böyle olunca ilimize yerli ve yabancı birçok turist gelmektedir.  Buraya gelenler gündüz tarihi yapıları gezebilir. Veya deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilir. Gün kararınca burada bulunan mekanlara takılabilir. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder. Canlı müzik eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında yorum bölümü var orada bizimle paylaşabilirsiniz.

TARSUS GECE HAYATI

Kleopatra Cafe Restaurant: Tarsus ilçemizin Cafeler sokağında bulunur. Ortamı gayet hoş olup harika yemekler bulunur. Yemek yerken canlı müzik eşliğinde bazen çoşabilirsiniz. Bazen efkarlanabilirsiniz. Ortam gayet hoş tavsiye edilir.

Arena Cafe & Bar: Tarsus kent merkezinde  bulunur. Ortamı gayet hoş olup çalışanlar gayet ilgilidir. Buraya yolu düşenlerin mutlaka ziyaret edilmesi gerekir.

Bunun dışında Tarsus da bulunan Barlar Sokağında birçok cafe ve gece mekanı bulunur. Buraya gelip bu mekanlara takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here