Mersin Tisan Adası Nerede, Nasıl Gidilir

Türkiye’de çok az kişinin varlığından haberdar olduğu, tertemiz berrak sularıyla ziyaretçilerini büyüleyen Tisan Adası Nerede, Nasıl Gidilir, giriş ücreti ve ziyaret saatleri.

Tisan Adası

Tisan adası Mersin ilimizde bulunmaktadır. Mersin’in gizli cennetlerinden dersek kesinlikle abartmış olmayız. Tisan adasında ayrıca konaklamanız için uygun seçenekler ve tatil köyleri bulunmaktadır. Yaz aylarında gelmeden önce mutlaka rezervasyon yapmanız önerilir çünkü yoğun olmaktadır.

Mersin Tisan Adası Nerede

Mersin’in Silifke ilçesinin Yeşilovacık beldesine bağlı bir koydur. Dağlar arasında gizli kaldığı için genelde pek bilinmemesinden dolayı bakir kalmayı başarmıştır.

Mersin Tisan Adası Nasıl Gidilir

Tisan adasına Adana hava limanından 170 km mesafe bulunmaktadır. Mersin üzerinden gitmek isterseniz eğer önce Silifke’ye geleceksiniz. Silifke ile olan mesafesi ise 32 km dir. Yalnız Tisan Adası Silifke arası yolun engebeli olduğunu söylemeliyiz.

Tisan Otelleri ve Tisan Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Tisan Otelleri ve Tisan Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here