PAYLAŞ
Mersin Gece Hayatı

Mersin Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Pub, Gece kulübü, Meyhane, Karaoke Bar ve Konsept eğlence mekanlarında geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Mersin 1.773.852 Toplam nüfusu ile Ülkemizin Akdeniz bölgesinde bulunan bir şehrimizdir.  Bu nüfusa birde yıllın her ayında buraya gelen gelen turistleri eklenince baya kalabalık bir şehir olmaktadır. Bu nüfus yoğunluğu elbete gece hayatını canlandırmaktadır. İlimizde hem yaz turizmi hem de tarihi dokusu ile bilinir. Özellikle turistlerin akın ettiği ilçe ve beldeler gece hayatı çok renkli geçmektedir. Yine ilimizin merkezinde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlence devam eder. Şimdi ilimizde bulunan gece mekanları yazacağız. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara uğramanızı tavsiye ederiz. Umarım memnun kalırsınız.

MERSİN GECE HAYATI

Rastlantı Cafe & Bar: Mersin ilimizde bulunan bu mekana ailece yada arkadaş grubu olarak gidebilirsiniz. Ortamı gayet hoş. Müzikler kalitelidir. Yiyecek ve içecek konusunda da baya iyidir. Buraya giderseniz Memnun kalırsınız.

Kıskaç Kafe Bar: Mersin Marina yakınında bulunur. Bu mekanın en önemli özelliği deniz mahsülerini çok lezzetli yapmasıdır. Buraya gelenler genelde Yengeç yemek için gelir. Kesinlikle harika yapıyorlar. Bunun yanında alkolü içeceklerde bulunur. Yengeç yemek için Demre’ye gitmeye gerek yok. Burası da Demre kadar güzel yengeç yapmaktadır. Tavsiye ederim.

Truva Bar: Mersin kent merkezinde bulunur. Mersin ilimizin en popüler mekanlarından biridir. Buraya birçok tanınmış ses sanatçısı konser almaktadır. Buraya geldiğinizde mekanın ortamı ve içkiler harika olup size harika bir gece yaşatacaktır.

Albatros Beach Club: İlimizin sahil kenarında kurulu bu mekan her şeyi ile bir harikadır. İlimizde bulunan bu mekan birçok yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Buraya özellikle yaz mevsiminde birçok ünlü ses sanatçısını konuk etmektedir. Buraya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Bunlar dışında ilimizin merkezinde Pozcu barlar sokağı bulunur. Bu sokakta birçok gece mekanı bulunur. Bu sokaktaki gece mekanlarına da takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Mersin Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here