gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Silifke Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Türkü evi ve cafelerden geçer. Bunun dışında otellerde gece için eğlence mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Silifke Mersin iline bağlı bir ilçedir. Silifke ilçesinde birçok tarihi yapı bulunur. Bunun dışında yaz mevsiminde sahil kenarlarında deniz turizmi yaşanılır. İlçemize bu nedenle özellikle de yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya  gelen turistler Gündüz deniz, kum ve güneş üçlüsünü yaşarken aynı zamanda tarihi yapıları gezmektedir. Gece olunca burada bulunan mekanlara takılmaktadır. Sabaha kadar canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenmektedir. Silifke gece hayatı çok renkli olmamasına rağmen buraya gelen turistleri memnun etmektedir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

SİLİFKE GECE HAYATI

La Barra Beach Club: Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinde bulunur. Burası ilçemizin tek gece kulübü diyebiliriz. Eğlenmek isteyenlerin sıkça uğradığı bir mekandır. Tavsiye edilir. Ortamı gayet hoş.

Sinan’s Pub: Silifke’nin Saray Mahallesinde bulunur. Ortam gayet hoş. Çalışanlar kesinlikle çok ilgili. Burada hoş vakit geçirebilirsiniz.

Bunlar dışında içki içip sohbet edebileceğiniz yerler bulunur. Bunun dışında ilçemizde gece eğlencesi fazla mekan bulunmamaktadır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here