Mersin Doktorun Yeri Nerede, Nasıl Gidilir

Doktorun Yeri Mersin ilinin Erdemli ilçesine bağlı Limonlu Kasabasında Lamos Kanyonunda yer alan mesire ve dinlenme yeridir. Lamos Deresinin kenarında yeşillikler içinde yer alan güzel bir piknik alanıdır. Ağaçlar arasında serin sulara sahip Lamos Deresinin kenarında yer alan bu mesire yerinde güzel bir piknik yapabilirsiniz.

Doktorun Yeri Nerede

Kayacı Vadisinde bulunan Doktorun Yeri mesire alanı Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Limonlu Kasabasında yer almaktadır. Mersin il merkezine 45 km uzaklıktadır.

Nasıl Gidilir

Doktorun yerine kadar giden toplu taşıma araçları bulunmadığından özel aracınız ile gitmenizi tavsiye ederim. Öncelikle Mersin ilinden Limonlu Kasabasına gelmeniz gerekiyor. Limonlu Kasabasında 12 km eski asfalt yolunda gittikten sonra karşınıza tavus kuşu çiftliği çıkacaktır. Çiftliği geçtikten sonra Lamos Deresini göreceksiniz. Biraz ileride Doktorun Yeri tabelasını göreceksiniz.

Giriş Fiyatları

2017 yılına göre buraya araç ile giriş ücreti 20 TL’dir.

3 YORUMLAR

  1. Doktorun yerine çıkarken bir sürü mekanlar var.Doktorun yerinden temiz ve giriş BEDAVA.Aynı su aynı consept aynı hizmet aynı su..Düşünün derin.

  2. Evet gerçekten igrenc biryer gidip gorulecek biryer değil pepsi 7 milyon girş 20 oturma 80 milyon hizmet sıfır igrenc biryer pislik icinde

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here