Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları

Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı seyahat amaçlı yaptığınız konaklamalarda size rehber görevi yapacaktır.

Akyarlar, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bodrum’a 21 km ve Turgutreis’e ise 8 km uzaklıkta bulunur. Bu belde daha çok yaz turizmi ile bilinmektedir. Yaz sezonunda buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü beldenin birçok noktasında her bütçeye uygun çok sayıda konaklama alanı bulunur. Buraya gelen biri Deniz, kum, güneş ve eğlencenin doruğunu yaşamaktadır. Size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

 Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları

1-La Brezza Suite & Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar-Karaincir mevkiinde bulunur. Bu otelde kalmak için gecelik 900-1500 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir. Otelin kendine ait bir plajı bulunur. Buraya gelen ziyaretçiler bu şık ve konforlu otelde gönüllerince bir tatil yapabiliyor.

2-Charm Beach Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar Fener sahilinde yer alan bu otel, toplam 112 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde yemyeşil bir bahçe, yüzme havuzu, özel kum plajı vb. birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 490-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Woxxie Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar beldesinde yer alan bu 4 yıldızlı bir tesis olan Woxxie Hotel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odaların çoğu deniz manzaralı olup sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Meteor Beach Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar beldesinde yer alan bu otel, yaz sezonunda ailece gidilip keyifli bir tatil yapmak için oldukça uygun bir yerdir. 35 kişi kapasiteli bu otel denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 470-780 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-La Brezza Suite & Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar-Karaincir mevkiinde yer alan bu otel, 2014 yıllında hizmette açılmış harika bir tesistir. 32 adet özel tasarımlı odası ile konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Denize oldukça yakın olan bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 440-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Akyarlar Ucuz Otelleri

1-Sunny Garden Nilüfer Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Dağ ve deniz manzarasının hakim olduğu bir konumda yer alıp buraya evcil hayvanlar kabul edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İlayda Butik Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Toplam 18 odası ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odaların harika manzaraları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Arhalya Taş KonakMuğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Yaz sezonunda hizmette açık olan bu tesis bünyesinde başta yüzme havuzu olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mio Bianco Resort: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Bu tesis 4 yıldızlı olup denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kefaluka Resort: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Akyarlar mevkinde bulunur. Bodrum merkeze 25 km uzaklıkta bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alıp burada harika bir manzara eşliğinde eşinizle birlikte güzel bir vakit yaşayabilirsiniz. tesis, 440 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Muğla Gezi Rehberi
 2. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 3. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 4. Muğla Gece Hayatı
 5. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 6. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 7. Bodrum Gezilecek Yerler
 8. Bodrum Gece Hayatı 
 9. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 10. Bodrum Balayı Otelleri
 11. Akyarlar Gezi Rehberi
 12. Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
 13. Torba Gezi Rehberi
 14. Torba Otelleri ve Torba Otel Fiyatları
 15. Bitez Gezi Rehberi
 16. Bitez Otelleri ve Bitez Otel Fiyatları
 17. Yalıkavak Gezi Rehberi
 18. Yalıkavak  Otelleri ve Yalıkavak Otel Fiyatları
 19. Turgutreis Gezi Rehberi
 20. Turgutreis Otelleri ve Turgutreis Otel Fiyatları
 21. Gündoğan Gezi Rehberi
 22. Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
 23. Gümbet Gezi Rehberi
 24. Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here