Avanos Otelleri ve Avanos Otel Fiyatları
Avanos Otelleri ve Avanos Otel Fiyatları

Avanos Otelleri ve Avanos Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı hem iş hem de tatil seyahatinizde size pusula görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Avanos Gezilecek Yerler

Avanos Nevşehir iline bağlı bir ilçedir. Avanos ilçesi Nevşehir il merkezine 18 km uzaklıkta yer almaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan Avanos ilçesinde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir.

Göz at ;

 1. Avanos Gezilecek Yerler
 2. Avanos Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Avanos Ören Yeri
 4. Devrent Vadisi
 5. Bağlıdere Aşk Vadisi
 6. Paşabağı Rahipler Vadisi
 7. Avanos Otelleri ve Avanos Otel Fiyatları
 8. Nevşehir Gezilecek Yerler
 9. Nevşehir Gece Hayatı
 10. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 11. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 12. Nevşehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 13. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 14. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 15. Kapadokya Peri Bacaları
 16. Kapadokya Otelleri ve Kapadokya Otel Fiyatları
 17. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 18. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 19. Ürgüp Gezilecek Yerler
 20. Pamukkale’den Ürgüp’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 21. Uçhisar Kalesi
 22. Sevgililer Günü’nün en romantik 5 Adresi

Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı çekmezler. Çünkü ilçenin her noktasında farklı tarzda inşa edilen otel, motel ve günübirlik evler bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz.

Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı popüler mekanları size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Avanos Otel Fiyatları

1-Seval White House Kapadokya: Nevşehir Avanos’ta yer alan bu otel, dört mevsim boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Odalar çok rahat, temiz ve konforludur. Kapadokya hayatını yaşamak için muhteşem manzaralara sahiptir. Bir Türk hamamı, sauna ve açık yüzme havuzu dinlenmek için mükemmel olanaklar sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yörük Stone House: Nevşehir Avanos’ta yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel,  Taşlarla oyulmuş odalar, ücretsiz Wifi ve lüks duşlar gibi modern olanaklarla donatılmıştır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Suhan Cappadocia Hotel & Spa: Nevşehir Avanos’ta yer alan bu otel, toplam 441 adet odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna ve açık yüzme havuzu dinlenmek için mükemmel olanaklar sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Jacob’s Cave Suites Nevşehir Avanos’ta yer alan bu otel,  8 mağara odası, 4 taş kemerli odası bulunup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sevdalı Konaklar: Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Yukarı Mahallede bulunur. Bünyesinde harika hizmetler sunan bu otelde konaklamak için gecelik 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Avanos Ucuz Otelleri

1-Mahall Concept Otel: Kapadokya-Avanos’ta yer alan bu otel, Kendine has konaklama biçimiyle yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Saklı Cave House: Kapadokya-Avanos’ta yer alan bu otel, Özel banyo, duş ve ücretsiz banyo gibi hizmetlerle yıl boyunca hizmet vermektedir. Tarihi yapılara oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Rose Valley House: Kapadokya-Avanos’ta yer alan bu otel, toplam 9 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Aygün Hotel: Kapadokya-Avanos’ta yer alan bu otel,  toplam 18 odasıyla yıl boyunca hizmet veren bir tesistir. Tesisin her odasında balkon, eşya dolabı, televizyon ve uydu yayını bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Akman Butik Otel: Kapadokya-Avanos’ta yer alan bu otel, muhteşem manzarasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 2. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 3. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 4. Nevşehir Gezi Rehberi
 5. Nevşehir Gece Hayatı
 6. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 7. Uçhisar Gezi Rehberi
 8. Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları
 9. Göreme Otelleri ve Göreme Otel Fiyatları
 10. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 11. Avanos Otelleri ve Avonos Otel Fiyatları
 12. Kapadokya Peri Bacaları
 13. Nevşehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here