Bornova Otelleri ve Bornova Otel Fiyatları
Bornova Otelleri ve Bornova Otel Fiyatları

Bornova Otelleri ve Bornova Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimiz ışığında size ayrıntılı bir yazı sunacağız. Umarım seyahatlerinizde size yol arkadaşı olur. Sorularını olursa memnuniyetle cevaplarız.

Bornova Otelleri

Bornova; İzmir’e bağlı bir ilçedir. İzmir’in merkezine 8 km uzaklıktadır.  Modern görünüme sahip Bornova’da birçok turistik yer bulunmaktadır. Bu nedenle iş ve turistik amaçlı çok sayıda kişi buraya seyahat etmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekir. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at;

 1. Bornova Gezilecek Yerler
 2. Bornova Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Bornova Gece Hayatı
 4. Forum Bornova AVM
 5. Bornova Otelleri
 6. Point Bornova Avm
 7. Park Bornova Outlet Center
 8. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri
 9. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
 10. İzmir Gezi Rehberi
 11. İzmir Gece Hayatı
 12. İzmir’de Gezilecek 10 Yer

Bornova Otel Fiyatları

1-Villa Levante: İzmir’in Bornova ilçe merkezinde yer alan bu tesis, 1831 yılında inşa edilen bir konak olup yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde güzel bir bahçe ve ses yalıtımlı odalar ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesisin birbirinden güzel 11 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hasköy Butik Otel: İzmir’in Bornova ilçesine bağlı Yakaköy’de yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-680 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ramada Hotel & Suites Kemalpaşa: İzmir’in Bornova ilçe merkezinde yer alan bu tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklar sunmaktadır. Burada dağ manzaralı zarif konaklama birimleriyle keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Anemon Ege Sağlık Hotel: İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, 100 odalı ve 4 katlı olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-510 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mom Hotel: Ege’nin incisi İzmir’in Bornova  ilçesinde hizmet veren bu otel, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otelin birbirinden güzel  toplam 60 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-490 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Ocakoğlu Otel: İzmir’in Bornova ilçe merkezinde yer alan bu tesis, hem iş hem de turizm amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otelin birbirinden güzel 83 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanakları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 175-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Ege Güneş Otel: İzmir–Bornova’da yer alan Ege Güneş Otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Çamaltı Garden Life: İzmir–Bornova’da yer alan tesis, yıl boyunca hizmette açık olmaktadır. Bu tesis bünyesinde başta yüzme havuzu ve yemyeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Bornova Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Bornova Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here