Çankırı Otelleri ve Çankırı Otel Fiyatları
Çankırı Otelleri ve Çankırı Otel Fiyatları

Çankırı Otelleri ve Çankırı Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Çankırı Otelleri

Çankırı 186.074 toplam nüfusu ile Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 12 ilçe bulunur. Türkiye’nin kalbi olarak kabul edilen Ankara’ya oldukça yakın bir konumda bulunur.

Göz at ;

  1. Çankırı Gezilecek Yerler
  2. Çankırı’da Gezilecek 10 Yer
  3. Çankırı Gece Hayatı
  4. Çankırı Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Çankırı’nın İlçeleri
  6. Çankırı Otelleri ve Çankırı Otel Fiyatları
  7. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  8. Türkiye’de Bulunan Cam Teraslar
  9. Çankırı Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
  10. Çankırı Cam Seyir Terası Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu nedenle birçok insanın seyahat noktası olmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin sınırında olan Ilgaz Kayak Merkezi ve Çankırı merkezinde birçok tesis, otel, pansiyon ve konukevi bulunur.

Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırmanız. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi Kayak Tuzun merkezi olarak kabul edilen Çankırı ilimizde yer alan bazı konaklama önerilerini ele almak istiyorum. Şöyle ki;

Çankırı Otel Fiyatları

1-Doruk Otel Ilgaz: Çankırı’nın Ilgaz Doruk Mevkiinde bulunur. Çam ormanları arasında huzur dolu bir atmosferde gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Kayak merkezi tesislere oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-750 TL arasında değişmektedir.

2-Ilgaz Otel: Çankırı’nın Ilgaz ilçe sınırında bulunur. Tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet etkinlikleri bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-700 TL arasında değişmektedir.

3-Ilgaz Armar Yıldıztepe Hotel: Ilgaz Kayak Merkezi’ne sadece 10 km uzaklıkta bulunan otelde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada doğa sporlarıyla dolu bir eğlence sizi beklemektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ferko Ilgaz Mountain Resort: Çankırı – Ilgaz’da Ilgaz Dağı Milli Parkı içerisinde konumlanan otel, yılın dört mevsimi konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde kapalı havuz da bulunur. Kayak tesislerine de oldukça yakındır. Dağ manzaralı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-500 TL arasında değişmektedir.

5-Akbak Tuz Otel: Çankırı’nın Ilgaz ilçesine bağlı Samsun İstanbul Yolu 4 Yol Mevkiinde bulunur. Tesiste misafirlerine farklı sağlık uygulamaları yapılmaktadır. Otel bünyesinde 4 tuz odası ve sauna mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-İpeksoy Thermal Resort SPA Hotel: Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde yer alan bu otel, Yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika iki tane termal havuz ve 150 kişilik kapasiteli bir toplantı salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Büyük Çankırı Oteli: Çankırı merkezde yer alan bu otel, 45 odalı 102 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeni gerekir.

8-Koç Otel Çankırı: Çankırı Kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde Kaydıraklı açık yüzme havuzu, bir spor salonu, Türk hamamı, sauna ve tuz odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Sim Prestige Otel: Çankırı Kent merkezinde yer alan bu otel, 1998 yıllından berri hizmet vermektedir. Otelin 48 oda 84 yatak kapasitesi olup yıl boyunca hizmette açıktır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Ilgaz Derbent Otel: Ilgaz Kastamonu Yolu 21. Kilometresinde yer alan bu otel, butik otel tarzında dizayn edilmiş 45 yatak kapasiteli olup kış sezonu boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Kayak merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here