Fatsa Kabakdağ Köyü Nerede, Nasıl Gidilir

Doğu Karadeniz Bölgesinin Ordu İli, Fatsa ilçe sınırında bulunan Fatsa Kabakdağ Köyü, Organik tarımla beraber ekoturizm Faaliyetleri olan tek yerdir.

Fatsa Kabakdağ Köyü

Fatsa ilçesine 9 km uzaklıkta bulunan bu köy her yönü ile örnek bir yerdir. 93 Harbinde Azerbaycan tarafından göç eden insanların yaşadığı bir köydür. Bu köyde 180 ev kayıtlıdır. 20 tanesi tescillidir. Köyde organik tarım yapılmaktadır.

Göz at ;

 1. Fatsa Gezilecek Yerler
 2. Fatsa Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Fatsa City Avm
 4. Fun City Eğlence Merkezi Fatsa City Avm Şubesi
 5. Fatsa Kabakdağ Köyü
 6. Fatsa Otelleri ve Fatsa Otel Fiyatları
 7. Ordu Gezilecek Yerler
 8. Ordu Gece Hayatı
 9. Ordu’da Gezilecek 10 Yer
 10. Ordu Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
 11. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 12. Ordu Otelleri ve Ordu Otel Fiyatları
 13. Ordu Nerede?

100’den fazla yöresel yemeği bulunur. Yeşil ve huzurun buluştuğu bu köyde birçok turizm etkinliği de bulunur. Buraya gelen bir daha geri dönmek istemiyor. Bana sorarsanız bahar aylarında en az 2-3 gün bu köye gidip biraz kafa dinleyip huzur bulmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Fatsa Kabakdağ Köyü Nerede?

Fatsa Kabakdağ Köyü, Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı bir köydür. Ordu-Fatsa arası 33 km, Fatsa- Kabakdağ Köyü arası 9 km’dir. 

Fatsa Kabakdağ Köyü Nasıl Gidilir?

Ordu-Fatsa arası 33 km, Fatsa- Kabakdağ Köyü arası 9 km’dir.  Buraya kara yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracınızla tabelaları takip edip çok rahat ulaşabilirsiniz. Ya da Ordu merkezden Fatsa ilçesine gelip buradan Köye giden dolmuşlarla da ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz