Fatsa Otelleri ve Fatsa Otel Fiyatları
Fatsa Otelleri ve Fatsa Otel Fiyatları

Fatsa Otelleri ve Fatsa Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bu yazıyı kaleme aldık. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Fatsa Otelleri

Fatsa Ordu iline bağlı bir ilçedir. Fatsa ilçesi Ordu il merkezine 55 km uzaklıkta yer almaktadır. Fatsa ilçesi Karadeniz kıyısına 2 km uzaklıkta yer alır. Fatsa Karadeniz Bölgesinin en modern ilçesidir. Fatsa harika bir doğaya sahiptir.

Göz at ;

 1. Fatsa Gezilecek Yerler
 2. Fatsa Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Fatsa City Avm
 4. Fun City Eğlence Merkezi Fatsa City Avm Şubesi
 5. Fatsa Kabakdağ Köyü
 6. Fatsa Otelleri ve Fatsa Otel Fiyatları
 7. Ordu Gezilecek Yerler
 8. Ordu Gece Hayatı
 9. Ordu’da Gezilecek 10 Yer
 10. Ordu Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
 11. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 12. Ordu Otelleri ve Ordu Otel Fiyatları
 13. Ordu Nerede?

Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi gelir. Buraya gelenler genelde konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Fatsa merkezinde ve çevresinde birçok konaklama yeri bulunur. Şimdi o konaklama yerlerine birlikte bakalım. Şöyle ki;

Fatsa Otel Fiyatları

1-Yıldız Apart Hotel: Ordu-Fatsa’da yer alan bu otel, yeşilliklerle bezeli bir koyda bulunur. Otel bünyesinde başta özel plaj alanı ve yüzme havuzları olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Otelin birbirinden güzel toplam 22 odası bulunur. Otelin odaları eşsiz bir deniz ve doğa manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 310-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yalçın Otel Resort: Ordu’nun Fatsa ilçesine bağlı Kumru – Korgan Yolu Üzerinde bulunur. İlk olarak 1994 yıllında hizmette girmiştir. O tarihten berri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde harika hizmetler verilmektedir. 5 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında fiyat değişmektedir.

3-Dolunay Otel: Ordu-Fatsa’da yer alan bu otel, yaz sezonu boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde Plaj alanı, yüzme havuzu, yemyeşil bir bahçe ve harika lezzetler sunan bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yahşi Otel: Ordu’nun şirin ilçesi Fatsa merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarını en iyi hizmetlerle ağırlamaktadır. Buraya hem iş hem de gezi amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Fatsa Safir Otel: Ordu’nun Fatsa ilçesinde yer alan bu otel, 1992 yıllından berri konuklarını ağırlamaktadır. 2015 yıllında restore edilip yeniden hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. 3 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Fatsa Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyun. << Fatsa Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here