Foça Otelleri ve Foça Otel Fiyatları

Foça Otelleri ve Foça Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Foça Otelleri

İzmir merkezine 70 km uzaklıkta bulunan Foça; İzmir’in en güzel tatil beldelerindendir. Mavi bayraklı plajlara sahip Foça en gözde tatil merkezlerindendir. Foça’da tarihi ve turistlik çok sayıda yer bulunmaktadır.  Bu nedenle buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi buraya akın etmektedir.

Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur.

Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Foça ilçemizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Göz at ;

 1. Foça Gezilecek Yerler
 2. Foça Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Foça Gece Hayatı
 4. Foça Otelleri
 5. İzmir Gezilecek Yerler
 6. İzmir Gece Hayatı
 7. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 8. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 9. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 10. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Foça Otel Fiyatları

1-Griffon Hotel: İzmir’in Foça ilçesine bağlı Atatürk Mahallesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Harika bir mimari tarzda yapılan otelde konaklamak için gecelik 290-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Club Rose Bay Hotel: İzmir’in Foça ilçesine bağlı Yenifoça Koyu’nda bulunur. Harika Ege manzaralı odalarıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Safran Palas: İzmir’in Foça ilçesine bağlı Mustafa Kemal Atatürk Mahallesinde bulunur. Harika manzaralı odalarıyla size ve sevdiklerinize huzurlu bir tatil keyfi sunar. Burada konaklamak için geceliği 225-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Menendi Otel: İzmir’in Eski Foça bölgesinde bulunur. Limanı tepeden gören bir konumda bulunur. 11 harika küçük odasıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için geceliği 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Karacam: İzmir’in Foça ilçesine bağlı İsmet Paşa Mahallesinde bulunur. 1881 yıllında inşa edilen bu bina 2014 yıllında kendini yenileyerek misafirlerin karşısına daha modern bir şekilde çıkmıştır. Burada konaklamak için geceliği 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Göker Apart Otel: İzmir’in Foça ilçesine bağlı İsmet Paşa Mahallesinde bulunur. Denize sadece 150 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için geceliği 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İyon Pansiyon: İzmir’in Foça ilçesine bağlı İsmet Paşa Mahallesinde bulunur. Bir aile tarafında işletilen pansiyon, kumsala 100 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için geceliği 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Çolakoğlu Butik Otel: İzmir’in Foça ilçesine bağlı Fatih Mahallesinde bulunur. Dört mevsim boyunca misafirlerini ağırlayan bu harika otelde konuklarını memnun bir şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 110-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Monachus Boutique Hotel: İzmir’in Foça ilçesine bağlı Kozbeyli’ beldesinde bulunur. Harika dağ manzaralı bu otelde konaklamak için gecelik 120-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mavi Su Pansiyon: İzmir’in Foça ilçesine bağlı İsmet Paşa Mahallesinde bulunur. Denize sadece 50 metre uzaklıkta bulunur. Sadece ve sıcak renklerle dizayn edilmiş bu otelde konaklamak için geceliği 120-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here