Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları

Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size pusula görevi bulur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Gündoğan, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil Koyudur. Bodrum merkezine 25 km uzaklıkta bulunan bu koy, yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turist çekmektedir. Harika bir doğal güzelliği bulunan koyda deniz, kum ve güneş üçlüsünü sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü koyda birçok otel ve pansiyon bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları

1-Villa Zen Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Dağ ve deniz manzaralı bu tesis, 12 müstakil tripleks özel havuzlu villadan oluşmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu özel tesiste huzurlu ve keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada huzur adına aradığınız her şey elinizin altında olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Casa Costa Boutique Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Muhteşem Ege manzarasına sahip bu tesis, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Otel bünyesinde  spor salonu ve saunalı spa merkezi bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mivara Luxury Resort: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde Özel plaj alanı, kapalı-açık havuzlar, gece mekanları ve spa merkezi bulunur. Otelin odaları şehir ve bahçe manzaralı olup konuklarına keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Olira Boutique Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet olanakları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 780-1250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu otel, denize sıfır bir konumda bulunur. Deniz ve doğa manzaralı odalarında huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Gündoğan Ucuz Otelleri

1-Liona Apart Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Tesisin toplam 9 Daire odası bulunur. Burada ev konforunda bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Liona Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde başta yüzme havuzları ve spa merkezi olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Estrella Beach Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. 14 oda 36 yatak kapasiteli olup 2003 yıllında hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Butikhan Beach: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan Mevkiinde bulunur. Bu tesis, 2008 yıllında hizmette açılmıştır. Otelin toplam 44 odası bulunmaktadır. Bu otel harika bir manzaraya sahip olup bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Baia Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gündoğan mevkiinde bulunur. Toplam 228 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Deniz manzaralı bu otel bünyesinde SPA  ve sağlık merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Muğla Gezi Rehberi
 2. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 3. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 4. Muğla Gece Hayatı
 5. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 6. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 7. Bodrum Gezilecek Yerler
 8. Bodrum Gece Hayatı 
 9. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 10. Bodrum Balayı Otelleri
 11. Akyarlar Gezi Rehberi
 12. Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
 13. Torba Gezi Rehberi
 14. Torba Otelleri ve Torba Otel Fiyatları
 15. Bitez Gezi Rehberi
 16. Bitez Otelleri ve Bitez Otel Fiyatları
 17. Yalıkavak Gezi Rehberi
 18. Yalıkavak  Otelleri ve Yalıkavak Otel Fiyatları
 19. Turgutreis Gezi Rehberi
 20. Turgutreis Otelleri ve Turgutreis Otel Fiyatları
 21. Gündoğan Gezi Rehberi
 22. Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
 23. Gümbet Gezi Rehberi
 24. Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here