Ocaklar Otelleri ve Ocaklar Otel Fiyatları

Ocaklar Otelleri ve Ocaklar Otel Fiyatları ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi sizinle paylaşmak istedik. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ocaklar, Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu mahalle, kumsalı ve tatil mekanlarıyla ünlü mesire yeri ve tatil beldesidir. Bu nedenle özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün sonuna kadar yaşandığı harika bir yerdir. Buraya gelen biri konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz. Çünkü burada konaklamak için birçok farklı alternatif bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi bu tatil beldesinde yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum şöyle ki;

Ocaklar Otelleri ve Ocaklar Otel Fiyatları

1-Hotel Benan: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunup toplam 65 odası bulunur. Tesisin hemen önünde kendine ait özel plajında konuklarına şezlong ve şemsiye hizmeti vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 470-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çetin Prestige Resort: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 300-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Aloria Garden Hotel: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Kapıdağ Yarımadası’nın eteklerinde misafirlerini ağırlayan otel, denize sıfır bir konumda bulunur. Bir aile tarafında işletilen bu tesis, harika hizmet olanakları sunmaktadır. Odaları oldukça hoş bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yasemin Otel: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunan bu optel, yarım pansiyon konsepti ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden güzel manzaralı 35 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sare Hotel: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Merkezi bir konumda yer alan bu otel, toplam 25 odası bulunur. Özellikle huzurlu bir tatil keyfi için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Senam Otel: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Bu tesis yarım pansiyon konsepti ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin odaları oldukça iç acıcı ve ferahlatıcı bir özelliğe sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Sağlık Apart Pansiyon: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Denize yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunur. Ev konforunda size harika bir hizmet olanağı sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 110-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Nergiz Otel: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunup 2007 yıllında hizmette girmiştir. Bu otel,  45 oda 135 yatak kapasiteli olup odaların hepsi deniz ve dağ manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Deniz Apart Pansiyon: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın olan bu apart pansiyon oldukça güzel manzaraya sahiptir.  Burada konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Bilgiç Apart Pansiyon: Balıkesir’in Erdek ilçesine bağlı Ocaklar semtinde bulunur.  Denize sıfır bir konumda bulunur. Ev konforunda burada uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Ocaklar Nerede ve Nasıl Gidilir?
  2. Erdek Gezi Rehberi
  3. Erdek Gece Hayatı
  4. Erdek Otelleri ve Erdek Otel Fiyatları
  5. Balıkesir Gezi Rehberi
  6. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  7. Balıkesir Gece Hayatı
  8. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here