Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları

Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Olimpos Mevkii Otelleri

Olimpos, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Caretta Caretta kaplumbağalarının yavrulama alanı olduğundan dolayı koruma altına alınmıştır. Buraya genelde çantalı turistler ve üniversite öğrencileri gelir. Burası konaklama yönünden bir sıkıntı çekmezsiniz.

Çünkü burada yeteri sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Olimpos Mevkii Otel Fiyatları

1-Olympos Village: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Ormanın içinde plaja oldukça yakın bir konumda bulunan bir yerdir. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzur bulabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1250 TL arasında değişmektedir.

2-Olympos Mitos Otel: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Yeşillikler içinde konumlanan bu otelde harika hizmetlerle konuklarını ağırlamaktadır. Buraya gelip huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-1000 TL arasında değişmektedir.

3-Olympos EVA Bungalows: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Tesis; çam ormanları, portakal bahçeleri ve nar ağaçlarının içinde bulunur. Huzur adına aradığınız her şey elinizin altında. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-750 TL arasında değişmektedir.

4-Olympos Baykuş Lodge: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Dört mevsim boyunca konuklarını ağırlayan tesise ait harika bir bahçe bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-550 TL arasında değişmektedir.

5-Olympos Deep Green: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Tesis, portakal ağaçlarıyla çevrili bir yerde bulunur. Huzur dolu bu mekanda sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan yerlere bakalım. 

1-Olive Garden Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında değişmektedir.

2-Olimpos İnci Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

3-Olimpos Nar Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-230 TL arasında değişmektedir.

4-Zeus Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında değişmektedir.

5-Olympos Çamlık Pansiyon: Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Olimpos Mevkiinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

 1. Çamyuva Otelleri ve Çamyuva Otel Fiyatları
 2. Çamyuva Gezi Rehberi
 3. Yanartaş
 4. Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları
 5. Phaselis Örenyeri
 6. Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları
 7. Kemer Gezi Rehberi
 8. Kemer Gece Hayatı
 9. Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları
 10. Antalya Gezi Rehberi
 11. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 12. Antalya Gece Hayatı
 13. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 14. Antalya Balayı Otelleri
 15. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here