Polonezköy Otelleri ve Polonezköy Otel Fiyatları

Polonezköy Otelleri ve Polonezköy Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Polonezköy Otelleri

Polonezköy, İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonyalı köyüdür. temiz, ferah ve rahatlatıcı havası, harika doğası ve özellikle de kirazı ile bilinir. Burada Sonbaharda orman içerisinde her tonda yeşilliğe rastlayabileceğiniz bir doğası ve sessiz bir ortamı bulunuyor.

Burada harika bir gün hatta birkaç gün geçirebilirsiniz. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir zorluk yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama yerleri bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi Polonezköy’de bulunan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Polonezköy Otel Fiyatları

1-Santa Roza Butik Otel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Tesis; yemyeşil bir bahçe içerisinde bulunmaktadır. Stres ve gürültüden uzak harika bir tatil keyfi yaşamak için bir yer arıyorsanız burası tam size göre bir yer. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-750 TL arasında değişmektedir.

2-Leo’s Butik Otel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Yemyeşil bir alanda konumlanan otel, her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Otel bünyesinde açık havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-700 TL arasında değişmektedir.

3-Green House Garden Park: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Yemyeşil bir alanda konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde hem bungalov oda hemde butik otel odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-700 TL arasında değişmektedir.

4-Defne Konaklama & Restaurant: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda bulunan otel, harika hizmetler sunmaktadır. Otel dört mevsim boyunca açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-600 TL arasında değişmektedir.

5-Hera Pansiyon: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Tesisin yemyeşil bahçesinde birçok farklı organizasyon gerçekleşmektedir. Buraya gelip sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-400 TL arasında değişmektedir.

6-Gülayım Otel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Yemyeşil bir alanda konumlanan otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmetler bulunur. Otel, 41 Oda, 82 Yatak yatak kapasitelidir. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

7-Club Adampol Otel: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur. Doğanın koynunda bulunan bu harika otel her yıl çok sayıda yerli ve yabancı konuk ağırlamaktadır. Otel bünyesinde aradığınız bütün hizmetleri burada bulabilirsiniz. Özellikle çocuğu olan aileler için oldukça uygun bir yerdir.

8-Polonezköy Country Club: İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Polonezköy’de bulunur.  1981 yıllında hizmette giren bu otel, Polonezköy’ün en eski turizm amaçlı tesisidir. Tesis; Konaklama ve piknik alanı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler harika hizmetler eşliğinde tatil keyfini yaşarlar.

Göz at;

 1. Polonezköy Nerede, Nasıl Gidilir?
 2. Polonezköy Otelleri ve Polonezköy Otel Fiyatları
 3. Polonezköy Hayvanat Bahçesi
 4. Polonezköy Tabiat Parkı
 5. Beykoz Gezi Rehberi
 6. Beykoz Otelleri ve Beykoz Otel Fiyatları
 7. İstanbul Gezi Rehberi
 8. İstanbul’da Gezilecek 30 Yer
 9. İstanbul’da gezilecek 10 Yer
 10. İstanbul Gece Hayatı
 11. İstanbul Otelleri ve İstanbul Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here