Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları
Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları

Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Şanlıurfa Otelleri

Şanlıurfa 1.940.627 toplam nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgemizin en kalabalık 2. büyük şehridir. İlimize bağlı 13 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Göz at ;

 1. Şanlıurfa Gezilecek Yerler
 2. Şanlıurfa’da Gezilecek 10 Yer
 3. Şanlıurfa’nın İlçeleri
 4. Şanlıurfa Gece Hayatı
 5. Şanlıurfa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Halfeti Gezilecek Yerler
 7. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
 8. Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 9. Şanlıurfa Kalesi
 10. Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları
 11. Ramazan Ayında Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 12. Balıklı Göl
 13. Göbeklitepe
 14. Şanlıurfa Halilurrahman Cami
 15. Harran Evleri
 16. Hz. İbrahim Mağarası

Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi iş ve tatil seyahati için gelir. Buraya gelenler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde her bütçeye uygun bir konaklama yeri mutlaka vardır.

Fakat buraya gelmeden önce rezervasyon yaparsınız işinizi daha sağlama almış alırsınız. Şimdi burada bulunan bazı mekanlara bakalım. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Şanlıurfa Otel Fiyatları

1-El-Ruha Hotel: Şanlıurfa şehir merkezindeki bir taş binada konuklarına hizmet veren bu otel bünyesinde Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve şehir manzaralı teraslar bulunur. Balıkgöl’e oldukça yakın bir konumda yer alan bu otel yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik otel fiyatı 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hilton Garden Inn Şanlıurfa: Şanlıurfa merkezde yer alan 4 yıldızlı bu otel, Hem turistik hem de iş odaklı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-520 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.

3-Nevali Hotel: Şanlıurfa Merkez’de yer alan bu 5 yıldızlı otel, Modern bir binada hizmet vermektedir. Otel bünyesinde SPA merkezi ve şehir manzaralı yüzme havuzları bulunur.Bunlar dışında otelde konukların rahat etmeleri için birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 245-510 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dedeman Şanlıurfa Otel: Şanlıurfa’da kent merkezinde yer alan Dedeman Şanlıurfa Otel, yıl boyunca konuklarına konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Hem iş hem de tatil seyahati konaklamaları için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Manici Otel Şanlıurfa: Şanlıurfa-Balıklıgöl’de yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca  otantik ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Otelin harika bir manzarası bulunur.

Şanlıurfa Ucuz Otelleri

1-Halfeti Fırat Pansiyon: Şanlıurfa Halfeti’de yer alan bu pansiyon, toplam 7 odasıyla hizmet vermektedir. Oldukça temiz bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ahranis Hotel: Şanlıurfa’da kent merkezinde yer alan bu otel, hem iş hem de turistik konaklamalar için oldukça uygun bir yerde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Viranşehir Yükselhan Hotel: Şanlıurfa’da kent merkezinde yer alan bu otel,  toplam 57 odası ile 105 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir

4-Çelebi Otel: Şanlıurfa’nın Siverek ilçe merkezinde yer alan bu otel, toplam 46 odası ile 90 yatak kapasitesiyle konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde Urfa lezzetlerini tatmak için 150 kişilik restaurant bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Paşa Sarayı Butik Otel: Şanlıurfa’da kent merkezinde yer alan bu butik otel,  Yılın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here