Şirince Otelleri ve Şirince Otel Fiyatları

Şirince Otelleri ve Şirince Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar. Sorularınız için yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’in Selçuk ilçesine 8 km uzaklıkta bulunan Şirince köyü doğal güzelliği ile görülmesi gereken yerlerdendir. Köyü çevreleyen yemyeşil tabiatı, dar sokakları ve beyaz beyaz evleri ile şirin bir görünüme sahip olan köy hafta sonu İzmirlilerin uğrak yeridir. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğrar. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Şirince Otelleri ve Şirince Otel Fiyatları

1-Stonehouse Byipek Hotel: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. harika bir manzarası bulunan otelde huzur bulacaksınız. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-850 TL arasında değişmektedir.

2-Nişanyan Otel Selçuk: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Otel, tarihi Şirince köyünün manzarasını bize sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-650 TL arasında değişmektedir.

3-Nea Efessos Butik Otel: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Ev konforunda size harika hizmetler sunmaktadır. Tesis, tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 380-550 TL arasında değişmektedir.

4-Markiz Konaklari Boutique Hotel: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Meyve ağaçları ve yöresel çiçeklerle dolu harika bir bahçede bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-500 TL arasında değişmektedir.

5-Efes Konakları: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Taş mimarisiyle inşa edilen bir binada bulunur. Odaları oldukça otantik olup size harika manzara şölenleri sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-450 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Le Jardin Pansiyon: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Ev konforunda bulunan pansiyonda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-200 TL arasında değişmektedir.

2-Alya Pansiyon: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Temiz ve hijyenik olup gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-220 TL arasında değişmektedir.

3-Sihirbazın Evi: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Tarihi bir rum konağında konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-350 TL arasında değişmektedir.

4-Nikbin Konakİzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Harika bir bahçe içinde bulunur. Oldukça şık ve konforlu odalara sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-360 TL arasında değişmektedir.

5-Şirince Giritli Pansiyon: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Yılın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-370 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

  1. Şirince Gezi Rehberi
  2. Şirince Otelleri ve Şirince Otel Fiyatları
  3. Selçuk Gezi Rehberi
  4. Selçuk Otelleri ve Selçuk Otel Fiyatları
  5. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri
  6. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
  7. İzmir Gezi Rehberi
  8. İzmir Gece Hayatı
  9. İzmir’de Gezilecek 10 Yer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here