Tunceli Otelleri ve Tunceli Otel Fiyatları
Tunceli Otelleri ve Tunceli Otel Fiyatları

Tunceli Otelleri ve Tunceli Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarda size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Tunceli Otelleri

Tunceli 82.193 toplam nüfusu ile Hem ülkemizin hem de Doğu Anadolu Bölgesinin en az nüfusa sahip olan bir ildir. İlimize bağlı 8 ilçe bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi iş ve gezi amaçlı seyahat etmektedir.

Göz at ;

  1. Tunceli Gezilecek Yerler
  2. Tunceli Gece Hayatı
  3. Tunceli’de Gezilecek 10
  4. Tunceli Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Munzur Vadisi Milli Parkı Nerede, Nasıl Gidilir
  6. Tunceli Otelleri ve Tunceli Otel Fiyatları
  7. Tunceli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
  8. Munzur Şelalesi Nerede Nasıl Gidilir?

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz. Çünkü Tunceli ilimizin merkezinde ve  ilçelerinde birçok otel, Tunceli ilimizin merkezinde ve birçok ilçesinde otel, termal otel, pansiyon ve konuk evi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Tunceli Otel Fiyatları

1-Grand Şaroglu Hotel: Tunceli-Ovacık Munzur Vadisi arasında yer alan bu otel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda oldukça uygun bir yerdir. Tesisin birbirinden güzel 67 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Royal Demir Hotel: Tunceli merkezde yer alan bu otel, 1980 yıllından berri hizmet vermektedir. Otelin 30 oda ve 60 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu 5 yıldızlı tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Has: Tunceli kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0428) 212 11 15 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

4-Otel Yüksel: Tunceli kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada ev konforunda bir konaklama keyfi için tercih edilebilir. Otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0428 212 27 84 numaralı telefonla iletişime geçiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Pertek Termal Hotel: Tunceli’nin Pertek ilçesinde yer alan bu otel,  Keban Barajı ve Pertek Feribot İskelesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde  hamam, termal banyolar ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Tunceli Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Tunceli Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz