gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bangkok Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi denilince akla ilk olarak Khao San RoadSukhumvitSilom gibi bölgeler gelir. Bu bölgelerde birçok gece mekanı bulunur. Burada çok sayıda Go-go Barları, Pub ve Gece Kulübü bulunur. Bu mekanlarda eğlence geç saatlere kadar devam etmektedir.

Göz at ;

  1. Bangkok Gezilecek Yerler
  2. Bangkok Gece Hayatı
  3. Bangkok Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  4. Tayland Nerede?
  5. Tayland Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
  6. Tayland Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  7. Tayland’ın En iyi 10 Tatil Köyü
  8. Tayland’ın En Popüler 25 Gezilecek Noktası

Bilindiği üzere Bangkok şehri Tayland’ın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehridir. Yaklaşık 8 milyona yakın nüfusu bulunmaktadır. Şehirde çok sayıda gezilip görülecek yerler bulunur. Buraya yıl boyunca dünyanın çeşitli yerlerinde turistler akın etmektedir.

Buraya gelen turistler gün içerisinde şehrin her karış toprağını gezmektedir. Bu şehir Asya kıtasında bulunan en parlak şehirlerden biridir. Gece hayatı olarak ise gündüz olduğu gibi gece de çok parlak geçmektedir.

Şehrin çeşitli bölgelerinde çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Özellikle Tayland genelinde var olan Go-go Barları burada da çok sayıda mevcuttur. Bunun dışında Gece kulübü, Pub, Gay Barları ve Lezbiyen barları bulunmaktadır.

Şehirde Thai kızların şovları çok ön planda ve dikkat çekicidir. Ayrıca şehrin her sokak başında masaj salonları görmeniz mümkündür. Buraya gelen biri biraz dili olsa harika bir tatil ile birlikte renkli bir gece hayatı da yaşar.

Bunu yaparken az bütçe ile de yapar. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here