gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Çeşme Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Alaçatı Civarında bulunan Pub ve Kulüplerde geçer. Bunun dışında sahil kenarında bulunan köpüklü partiler ve discolarda geçer. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder.

İzmir’in ilçesi olan Çeşme; İzmir’e 94 km uzaklıkta bulunan bir tatil beldesidir. Doğal güzellikleri, birbirinden güzel plajları, çeşitli otelleri, gece hayatı, tarihi mekanları ve sahilleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip Çeşme her yıl binlerce yerli ve yabancı turist almaktadır.

Tatilcileri gözde yeri olan Çeşme; Alaçatı, Dalyan ve Ilıca gibi tatil beldeleri görülmeye değer güzelliklere sahip. Çeşme’de çok sayıda tarihi mekanlar ve doğal yerler bulunmaktadır.

Çeşme gece hayatı çok parlak geçmektedir. Burada geçen gece hayatı Avrupa şehirlerini kıskandıracak düzeydedir. İlçemizde gece hayatı için birçok mekan bulunmaktadır. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder.

Burada dansçı kızların performansları ya da ülkece ün salmış ses sanatçıların konserlerine şahit olabilirsiniz. Çeşme ilçemizde gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Burada gündüz başka gece başka güzel olmaktadır. Buraya gelirseniz çok güzel bir gece geçireceğinize eminim. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanları yazalım. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Göz at ;

 1. Çeşme Gezilecek Yerler
 2. Çeşme Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Çeşme Gece Hayatı
 4. Çeşme Ilıcaları
 5. Çeşme Eşek Adası Nerede, Nasıl Gidilir
 6. Ilıca Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 7. Çeşme Pırlanta Plajı
 8. Aya Haralambos Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir
 9. Çeşme Karaburun Yarımadası
 10. Çeşme Otelleri Ve Çeşme Otel Fiyatları
 11. Çeşme Boyalık Koyu
 12. Çeşme Altınkum Plajı
 13. Dalyanköy
 14. Çeşme Şifne Koyu
 15. Çeşme Aya Yorgi Koyu
 16. Alaçatı Otelleri ve Alaçatı Otel Fiyatları
 17. Ayios Haralambos Kilisesi
 18. Urla Otelleri ve Urla Otel Fiyatları
 19. Ilıca Otelleri ve Ilıca Otel Fiyatları
 20. İzmir Gezilecek Yerler
 21. İzmir Gece Hayatı
 22. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 23. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 24. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 25. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 26. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

ÇEŞME GECE HAYATI

Babylon Aya Yorgi: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Sakarya Mahallesinde bulunur. Ağaçların altında güzel ve nezih bir ortam. İnsanların eğlenmesi için her şey düşünülmüş. Ortam müzik ve çalışanlar hepsi tek kelime ile harika tavsiye ederim.

Quente Beach Club:  İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ardıç Mahallesinde bulunur. Çeşmede bulunan harika yerlerden biridir. Ailece gelip eğlenebileceğiniz bir yerdir.

Paparazzi Beach Club: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Dalyan mahallesinde bulunur. Bu mekana girerken giriş ücreti ödemiyorsunuz. girer girmez çalışanların güler yüzlü karşılamaları ve canlı müziğin sesi ile eğlence katıyorsunuz. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceyi dibine kadar yaşayabilirsiniz.

Fly-Inn Beach Club: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Şehit Mehmet Mahallesinde bulunur. Burada gündüz denize girip keyif yaparken gece canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Harika bir yer. Tavsiye edilir.

Çeşme Marina: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Çiftlik Mahallesinde bulunur. Burada gezilecek, alışveriş yapılacak ve bunun dışında bir şeyler yenilip içilecek harika bir mekandır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka gelmelisiniz.

Tektekçi Alaçatı: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı Mahallesinde bulunur. Alçatı’ya yeni bir konsept kazandıran bu mekan harika bir yer. Buraya gelenlerin sıkça uğradıkları bu mekanda her şey gayet hoş ve memnun vericidir. Şiddetle tavsiye ediliyor.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here