Ilıca Otelleri ve Ilıca Otel Fiyatları

Ilıca Otelleri ve Ilıca Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Ilıca, İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı tatil beldesidir. Gelişmiş bir termal merkezi olup ince kumlu plajları sayesinde buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Ilıca merkezinde ve tarihi yerlerinde birçok konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Ilıca Otelleri ve Ilıca Otel Fiyatları

1-Sheraton Çeşme: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu tesis 5 yıldızlı şık ve konforludur. Bünyesinde harika bir yüzme havuzu ve spa merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. 5 yıldızlı tesis bünyesinde  6 açık havuz, 1 termal su havuzu ve mavi bayraklı özel bir plaj ile konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Radisson Blu Resort & SPA Çeşme: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. 5 yıldızlı bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde yüzme havuzu, Plaj ve spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 730-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Villa Kore Çeşme: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. 1975 yıllından berri hizmet vermeye devam etmektedir. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Bünyesinde birçok farklı hizmet alternatifi bulunur. Buraya gelip hzuzur bulmadan geri dönmeyiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Marge Hotel: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. Otel bünyesinde  25 oda, SPA merkezi, havuz ve restoran bulunur. Burada tatil ve huzur adına her şeyi bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-870 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Ilıca Gezi Rehberi
  2. Ilıca Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  3. Çeşme Otelleri Ve Çeşme Otel Fiyatları
  4. Çeşme Gece Hayatı
  5. Çeşme Gezi Rehberi
  6. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri
  7. İzmir Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here