Alaçatı Otelleri ve Alaçatı Otel Fiyatları

Ege’nin tatil beldesi Alaçatı’da bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında edinmiş olduğumuz bilgi ve izlenimleri siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyarız. Şöyle ki;

Alaçatı, Ege kıyısında yer alan Çeşme’ye bağlı küçük, şirin bir tatil beldesidir. Rumlar Döneminden kalan Alaçatı’ya özgü tarihi taş evleri, evlerin penceresinden sarkan rengarenk çiçekleri, lavanta kokan dar sokakları, Arnavut kaldırımları, tertemiz plajları ve serin havası ile harika bir tatil yapacağınız bol fotoğraf çekeceğiniz güzellikte bir yer. Alaçatı çeşitli restoranlar, butik kafeler, lüks oteller ve gece mekanları ile ışıl ışıl bir yer. Keyifli ve eğlenceli bir tatil yapılan bu tatil yerine her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Alaçatı’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Alaçatı Otelleri ve Alaçatı Otel Fiyatları

1-Levin Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. yemyeşil bahçesi, ferah odaları ve açık yüzme havuzu ile konuklarına harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 2250-2300 TL arasında ücret ödenmesi gerekir. Oldukça lüks olup daha çok üst düzey kişileri konuk eder.

2-Alaçatı Alanarin Konak: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Güne güzel bir kahvaltıyla başlayıp deniz- havuz keyfiyle devam edip gece mekanlarıyla güne son vermek isterseniz bu otel tam size göre derim. Burada konaklamak için gecelik 600-700 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Müptela Alaçatı Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. modern bir dekorasyona sahip otel daha çok 12 yaş üstü için uygundur. Buraya yılın dört mevsiminde harika tatil yapma olanağı sunuyor. Burada konaklamak için gecelik 500-600 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-PereMere Alaçatı: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Tatilin ruhuna uyan sıra dışı ama sakin ve huzurlu bir mekandır. Buraya gelenler harika bir tatil keyfi yaşamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 470-550 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Alakapı Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Taş bir binada konuklarına lüks bir şekilde hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika manzara eşliğinde güzel bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 440-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Zen Alaçatı: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Buraya gelen tüm konuklar memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 30-90 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

2-Alaçatı Sakız Ev Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Mavi ve beyaz renklerle dekore edilmiş harika manzaralı ev tadında bir oteldir. Keyifle döşenmiş 8 harika odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-150 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Serin Konakİzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Tarihi taş bir konakta misafirlerini ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 100-180 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

4-Radika Otel Alaçatı: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Yunan mimarisini en güzel yansıtan taş bir binada hizmet vermektedir. Günümüzde güler yüzlü misafirperver bir aile tarafından işletilmektedir.  Burada konaklamak için gecelik 100-200 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Alaçatı Golden Resort: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Yeşillikler içinde harika bir tatil keyfi için bu oteli seçebilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 110-220 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here