Çeşme Otelleri Ve Çeşme Otel Fiyatları

Önemli turizm merkezi olan Çeşme’nin Otel ve otel fiyatları hakkında izlenimlerimizi aktaracağız. Şöyle ki;

İzmir’in ilçesi olan Çeşme; İzmir’e 94 km uzaklıkta bulunan bir tatil beldesidir. Tatil cenneti olan Çeşme’ye ulaşım problemi yoktur. Doğal güzellikleri, birbirinden güzel plajları, çeşitli otelleri, gece hayatı, tarihi mekanları ve sahilleri ile büyüleyici bir güzelliğe sahip Çeşme’ye her yıl binlerce yerli ve yabancı turist almaktadır. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Çeşme ilçemizde bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 7 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Çeşme Otelleri Ve Çeşme Otel Fiyatları 

1-Levin Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. yemyeşil bahçesi, ferah odaları ve açık yüzme havuzu ile konuklarına harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 2250-2300 TL arasında ücret ödenmesi gerekir. Oldukça lüks olup daha çok üst düzey kişileri konuk eder.

2-Sheraton Çeşme: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu tesis 5 yıldızlı şık ve konforludur. Bünyesinde harika bir yüzme havuzu ve spa merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Ilıca beldesinde bulunur. 5 yıldızlı tesis bünyesinde  6 açık havuz, 1 termal su havuzu ve mavi bayraklı özel bir plaj ile konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Alaçatı Alanarin Konakİzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Güne güzel bir kahvaltıyla başlayıp deniz- havuz keyfiyle devam edip gece mekanlarıyla güne son vermek isterseniz bu otel tam size göre derim. Burada konaklamak için gecelik 600-700 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Müptela Alaçatı Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. modern bir dekorasyona sahip otel daha çok 12 yaş üstü için uygundur. Buraya yılın dört mevsiminde harika tatil yapma olanağı sunuyor. Burada konaklamak için gecelik 500-600 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

6-Herakles Butik Otel: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Ildırı semtinde bulunur. Denize 150 metre uzaklıkta deniz ve doğa manzaralı bu harika otelde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 480-550 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

7-PereMere Alaçatı: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Tatilin ruhuna uyan sıra dışı ama sakin ve huzurlu bir mekandır. Buraya gelenler harika bir tatil keyfi yaşamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 470-500 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Sisus Hotel: Çeşme Dalyanköy limanının hemen yanı başında bulunur. Mayıs-Ekim arasında hizmete açık olan bu otel plaja sadece 400 metre uzaklıktadır. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 50-150 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

2-Boyalık Beach Spa Çeşme: Çeşme – Boyalık’ta bulunur. Hem özel plajı hem de havuzu bulunur. Ya da yıllın tüm stresinden kurtulmak için sauna, masaj ve hamam gibi SPA olanaklarından yaralanabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 30-100 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel: Çeşme’nin Boyalık mevkiinde bulunur. Burada 9 tane açık ve kapalı havuzu bulunur. Hemen deniz kenarında bulunan bu otelde kaplıca bulunur. Burada hem tatil yapıp hem de şifa bulmak için bulunmaz bir fırsattır. Burada konaklamak için gecelik 50-150 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

4-Zen Alaçatı: İzmir’in Çeşme İlçesine Bağlı Alaçatı semtinde bulunur. Buraya gelen tüm konuklar memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 30-50 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-İstanbul Pansiyon Çeşme: Çeşme merkezde bulunan bu pansiyon yılın dört mevsimi hizmet etmektedir. Burada çok uygun bir fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 30-50 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Tatilcileri gözde yeri olan Çeşme Merkezi, Alaçatı, Dalyan ve Ilıca gibi tatil beldelerinde çok sayıda konaklama yeri bulunmaktadır. Buralarda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here