Kiriş Otelleri ve Kiriş Otel Fiyatları
Kiriş Otelleri ve Kiriş Otel Fiyatları

Kiriş Otelleri ve Kiriş Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Umarım memnun kalırsınız.

Kiriş Otelleri

Kiriş, Antalya’nın Kemer ilçesi’ne bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde, Kemer ilçe merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunur.  Kıyı şeridi portakal ağaçları ve 5 yıldızlı otellerle kaplı bu beldeye yazın özellikle Alman ve Rus turistlerin uğrak yeridir. Şimdi bu beldede yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Antalya Gezilecek Yerler
 2. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Antalya Gece Hayatı
 4. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 6. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 7. Antalya Hayvanat Bahçesi
 8. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 10. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 11. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 12. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 14. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Kiriş Otel Fiyatları

1-Limak Limra Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. 350 metre uzunluğunda harika bir plaj bulunur.  5 yıldızlı  bu otelin bünyesinde 4 açık havuzu, 1 kapalı havuzu ve 1 ısıtmalı havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 600-1250 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

2-Limak Limra Club Park Otel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. Olimpos Dağlarının eteğinde  yer alan bu 5 yıldızlı otel, kusursuz bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Bu tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Şeker Resort Otel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. 2 adet ana bina ve 8 adet apart bina ile konuklarına yaz sezonu boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde birbirinden güzel 201 oda bulunur. Bu odaların çoğu dağ ve deniz manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Queen’s Park Le Jardin: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. Bu tesis bünyesinde 2 açık yüzme havuzu, 3 su kayağı ve bir de kapalı havuz bulunur. Yine tesise ait bir özel plaj alanı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Daima Biz Resort: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Kiriş mevkiinde bulunur. Bu tesis bünyesinde 7 kaydıraklı aqua parkı, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunur. Tesisin birbirinden güzel 524 odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Kiriş Gezi Rehberi
 2. Çamyuva Otelleri ve Çamyuva Otel Fiyatları
 3. Çamyuva Gezi Rehberi
 4. Yanartaş
 5. Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları
 6. Phaselis Örenyeri
 7. Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları
 8. Kemer Gezi Rehberi
 9. Kemer Gece Hayatı
 10. Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları
 11. Antalya Gezi Rehberi
 12. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 13. Antalya Gece Hayatı
 14. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 15. Antalya Balayı Otelleri
 16. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here