Uzungöl Otelleri ve Uzungöl Otel Fiyatları

Uzungöl Otelleri ve Uzungöl Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım gezi seyahatinizde işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Uzungöl Otelleri

Uzungöl Trabzon iline bağlı Çaykara ilçesinde yer almaktadır. Uzungöl bir vadi içinde yer alan ve önü kapatılan Haldizen Deresinin oluşturduğu muhteşem güzelliğe sahip bir yerdir. Buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir.

Göz at ;

 1. Trabzon Gezilecek Yerler
 2. Trabzon’da Gezilecek 10 Yer
 3. Trabzon Gece Hayatı
 4. Trabzon Otelleri ve Trabzon Otel Fiyatları
 5. Trabzon Ayasofya Müzesi
 6. Trabzon Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 7. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Sera Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
 9. Trabzon’dan Ayder Yaylası’na Nasıl Gidilir?
 10. Trabzon’dan Uzungöl’e Nasıl Gidilir?
 11. Trabzon’dan Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 12. Trabzon’a Nasıl Gidilir, Şehir İçi Ulaşım
 13. Trabzon Nerede?
 14. Uzungöl Nerede, Nasıl Gidilir
 15. Uzungöl Otelleri ve Uzungöl Otel Fiyatları

Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü Uzungöl çevresinde çok sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Uzungöl’de bulunan bazı otelleri size önereceğiz. İşte o yerler…

Uzungöl Otel Fiyatları

1-Ada Bungalow Uzungöl: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Bulunduğu doğa ile uyumlu ahşap bu evler kesinlikle içinde yaşamaya değerdir. Buraya gelip sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında değişmektedir.

2-Çınar Villas Suites: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Doğanın birebir içinde sakinlikle ve huzurla konaklayabileceğiniz yerlerden biridir. Burada huzur adına istediğiniz her şey elinizin altında olmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 770-1300 TL arasında değişmektedir.

3-Turkuaz Apart: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Huzurlu bir yerde sevdiklerinizle kafa dinlemek isterseniz burası tam size göre bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 760-1200 TL arasında değişmektedir.

4-Kusva Apart: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Uzungöl Yaylası ve Gölü’nden  yaklaşık 50-100 metre uzaklıkta bulunur. Harika manzaralı bu apart tam bir ev sıcaklığını yansıtmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 680-1500 TL arasında değişmektedir.

5-Uzungöl Gölbaşı Apart Hotel: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Yazın ayrı kışın ayrı bir renk alan Uzungöl, gezilip görülmeye değer bir yerdir. Bu nedenle her mevsimde buraya çok sayıda ziyaretçi akın eder. Konaklamak için en şık ve konforlu otellerden biri de Uzungöl Gölbaşı Apart Hotel’dir. Burada konaklamak için gecelik 540-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Yaren Motel: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Yazın ayrı kışın ayrı bir renk alan Uzungöl, gezilip görülmeye değer bir yerdir. Bu nedenle buraya her mevsim çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi uğrar. Buraya geldiğinizde uygun fiyatta konaklamak için bu yeri seçebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Poyraz Hotel Uzungöl: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen Uzungöl çevresinde konaklamak için uygun yerlerden biridir. Harika manzara eşliğinde sevdiklerinizle huzur bir şekilde tatil keyfini sürebilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 100-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Özbek Suit Otel: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Yeşillikler içinde konumlanan bu otelde sevdiklerinizle huzurlu ve güvenli bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında değişmektedir.

4-Dere Park Apart Otel: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Muhteşşem bir manzaraya ev sahipliği yapan bu apart, ev konforunda size hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında değişmektedir.

5-Uzungöl Tuğra Otel:  Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Göle yürüyerek 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Otel; dağ manzaralı, şık ve konforlu bir yapıya sahiptir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında değişmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz