Halfeti Otelleri ve Halfeti Otel Fiyatları
Halfeti Otelleri ve Halfeti Otel Fiyatları

Urfa’nın Halfeti ilçesinde yer alan otelleri ve Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Halfeti Otelleri

Halfeti, Şanlıurfa kentimize bağlı 13 ilçesinden biridir. Kent merkezine yaklaşık uzaklığı 112 km’dir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Burada konaklamak için birçok otel ve pansiyon bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Halfeti Otel Fiyatları

1-Şitamrat Otel: Şanlıurfa – Halfeti’de yer alan Sitamrat Otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at ;

 1. Halfeti Gezilecek Yerler
 2. Halfeti Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Halfeti Otelleri
 4. Savaşan Köyü
 5. Şanlıurfa Gezilecek Yerler
 6. Şanlıurfa’da Gezilecek 10 Yer
 7. Şanlıurfa’nın İlçeleri
 8. Şanlıurfa Gece Hayatı
 9. Şanlıurfa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 10. Halfeti Gezilecek Yerler
 11. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
 12. Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 13. Şanlıurfa Kalesi
 14. Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları
 15. Ramazan Ayında Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 16. Balıklı Göl
 17. Göbeklitepe
 18. Şanlıurfa Halilurrahman Cami
 19. Harran Evleri
 20. Hz. İbrahim Mağarası

2-Kasr-ı Canan Otel: Şanlıurfa – Halfeti’de yer alan Kasr-ı Canan Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Oldukça şık ve konforlu odalara sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Socrates Hotel Halfeti: Fırat Nehri üzerinde yer alan bu otel, yeşil bir bahçe ve şark köşesi bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Halfeti Fırat Pansiyon: Şanlıurfa Halfeti’de yer alan bu pansiyon, toplam 7 odasıyla hizmet vermektedir. Oldukça temiz bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Halfeti Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here