Safranbolu Otelleri ve Safranbolu Otel Fiyatları

Safranbolu Otelleri ve Safranbolu Otel Fiyatları hakkında ayrıntı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Safranbolu Otelleri

Safranbolu, Karabük ilimize bağlı 6 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıktadır. Burada çok sayıda gezilip görülecek tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Göz at ;

 1. Safranbolu Gezilecek Yerler
 2. Safranbolu Gece Hayatı
 3. Safranbolu Otelleri ve Safranbolu Otel Fiyatları
 4. Safranbolu Saat Kulesi
 5. Safranbolu Eski Çarşı
 6. Safranbolu Evleri
 7. Safranbolu Kent Tarih Müzesi
 8. Safranbolu Kristal Teras
 9. Safranbolu Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 10. Karabük Gezilecek Yerler
 11. Karabük Gece Hayatı
 12. Karabük’de Gezilecek 10 Yer
 13. Karabük’ün İlçeleri
 14. Safranbolu Gece Hayatı
 15. Karabük Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 16. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 17. Türkiye’de Bulunan Cam Teraslar
 18. Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları

Özellikle tarihi evleri görülmeye değerdir. Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın eder. Buraya gelenler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Karabük merkeze oldukça yakın bir ilçedir.

Yine Safranbolu merkezinde çok sayıda konaklama yerleri bulunur. Burada her bütçeye uygun konaklama alanı bulmak mümkündür. Fakat siz yine de işiniz şansa bırakmayın.

Buraya gelmeden önce telefonla ya da İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem de uygun fiyata da getirmiş olursunuz. Şimdi Safranbolu ilçemizde bulunan bazı konaklama yerlerini siz değerli okurlarımıza tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Safranbolu Otel Fiyatları

1-Leyla Hanım Konağı: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Çesme Mahallesinde bulunur. Burada birbirinden  farklı dekor ve yapıya sahip 11 odası bulunur. Harika hizmet olanaklarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 260-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çeşmeli Konak Hotel Köşe: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Eski Çarşıda bulunur. Konak geleneksel bir Türk evi olup birbirinden  farklı dekor ve yapıya sahip 8 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Yeni Beylerbeyi Konak Hotel: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Hacıhalil Mahallesinde bulunur. Konağın harika bir bahçesi bulunur. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Bu tarihi konakta konaklamak için gecelik 250-450 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Güneş Konak: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Akçasu Mahallesinde bulunur. Konuklarına geniş ve ferah bir bahçede dinlenme imkanı sunmaktadır. Tüm yıl boyunca misafirlerini en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-420 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Peri Konak: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Çavuş Mahallesi, Celal Bayar Caddesi üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle Cinci Hamamı’nın karşısında yer alır. Tarihi bu konakta konaklamak için gecelik 250-400 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Sefa Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi, Kaya Ertem Caddesi üzerinde bulunur. Şehrin dokusuna uygun bir binada yılın dört mevsimi halka hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 40-90 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Villa Zafran Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi, Bulut Caddesi üzerinde bulunur. burada isteğe göre tek ya da grup şeklinde kalabiliyorsunuz. Burada 5 kişilik odalar da bulunur. Bunun dışında aile için odalar da bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-110 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Bağlar Konak: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi Aslanlar Caddesi üzerinde bulunur. Burada konuklarına ev rahatlığında bir ortam sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 75-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Safran Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi, Çelik Gülersoy Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle oldukça sık tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-PertevNiyal Pansiyon: Karabük’ün Safranbolu ilçesine bağlı Esentepe Mahallesinde bulunur. Dört mevsim boyunca müşterilerine harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here